X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Ćwiczenia fizyczne podczas starań.
Odpowiedz

Ćwiczenia fizyczne podczas starań.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Joanna92 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Staraczki,
    Zakładam temat, bo nie znalazłam nic na forum. Macie jakieś doświadczenia z ćwiczeniami podczas starań? Czy są dopuszczalne, jaki rodzaj, jak często? Ja uczęszczam na jumping i męczy mnie, czy wolno mi aż tak obciążać organizm i czy nie przeszkodzi to w zagnieżdżeniu zarodka :)

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że nie. W sumie z tego co wiem powinno się być aktywną przez całą ciążę - jeśli przed zajściem ćwiczyłaś, a jeśli nie ćwiczyłaś to zaleca się dopiero po I trymestrze :)

    Joanna92 lubi tę wiadomość

  • Moll Ekspertka
    Postów: 355 81

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie ćwiczyla tak ostro w fazie lutealnej, lepiej taki lekki wysilek w tej fazie

    km5si09kuaztknwb.png
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 6 czerwca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie lekarz zalecił aby jednak zrezygnować w czasie starań z intensywnej aktywności fizycznej w czasie starań. myślę,że 'z rozsądkiem' można a nawet należy mieć trochę ruchu.

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, ze jesli wczesniej bylas aktywna, to teraz aktywność tez jest wskazana, oczywiście z rozsądkiem i umiarem. ;)

  • Joanna92 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi :) Ograniczę po prostu aktywność i tyle, za dużo mam do stracenia ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ