X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cycle Buddy
Odpowiedz

Cycle Buddy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 19 grudnia 2012, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.

    Na portalach zagranicznych funkcjonuje określenie "cycle buddy", czyli coś w stylu "cyklowej kumpeli". Generalnie chodzi o to, że osoby, które są w tym samym momencie cyklu (czy to ten sam dzień cyklu, czy ten sam dzień po owulacji) nazywają się takimi "cycle buddy". Fajnie widzieć, że ktoś jest na podobnym etapie starań i oczekiwania ;) Może pobawimy się i połączymy tutaj w grupki kumplowskie? ;)

    Ja dzisiaj jestem 7 dzień po owulacji. Kto ze mną? :)

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA 6 d.c. i mam 2 cycle buddy heheh Dorę i Fedrę

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 23 dzień cyklu, ale dopiero 5 po owulacji :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    JA 6 d.c. i mam 2 cycle buddy heheh Dorę i Fedrę

    Ja potwierdzam:-) i dopisuję się do tematu. Fajny pomysł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2012, 21:44

    Beata lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam 9dc a owulki się spodziewam za 5-6 dni!!!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ