X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cycle Buddy
Odpowiedz

Cycle Buddy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 19 grudnia 2012, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.

    Na portalach zagranicznych funkcjonuje określenie "cycle buddy", czyli coś w stylu "cyklowej kumpeli". Generalnie chodzi o to, że osoby, które są w tym samym momencie cyklu (czy to ten sam dzień cyklu, czy ten sam dzień po owulacji) nazywają się takimi "cycle buddy". Fajnie widzieć, że ktoś jest na podobnym etapie starań i oczekiwania ;) Może pobawimy się i połączymy tutaj w grupki kumplowskie? ;)

    Ja dzisiaj jestem 7 dzień po owulacji. Kto ze mną? :)

  • Beata Autorytet
    Postów: 4860 5945

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA 6 d.c. i mam 2 cycle buddy heheh Dorę i Fedrę

    Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 23 dzień cyklu, ale dopiero 5 po owulacji :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata wrote:
    JA 6 d.c. i mam 2 cycle buddy heheh Dorę i Fedrę

    Ja potwierdzam:-) i dopisuję się do tematu. Fajny pomysł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2012, 21:44

    Beata lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam 9dc a owulki się spodziewam za 5-6 dni!!!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ