Forum Starając się - ogólne Cyclodynon- czy ktoś brał?
Odpowiedz

Cyclodynon- czy ktoś brał?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ChciałabymJuż Autorytet

Wysłany: 25 lutego 2014, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie!
    Dziewczyny mam pytanie. Bo mam (nie dużo, ale jednak) podniesioną prolaktynę. Dostałam na to bromocorn i wzięłam wieczór pół tabletki (pierwszą dawkę) i nad ranem było mi słabo, wymiotowałam, straciłam przytomność, a później nie mogłam dojść do siebie. Co chwile (falami) miałam okropne mdłości i było mi słabo. W końcu mąż wezwał karetkę i trafiłam do szpitala. Tam stwierdzili, że to prawdopodobnie po tym bromocornie.
    Ginka mówi, że raczej nie tylko po nim. Że może miałam jakiś rota czy coś. W każdym razie ja już się trochę stresuję, żeby się to nie powtórzyło. Kazała mi bromocorn odstawić i brać po pół tabletki (jeśli da się podzielić) cyclodynonu. I tu właśnie moje pytanie. Jak działał na was? Miałyście jakieś niepożądane objawy? Bóle brzucha, omdlenia, zawroty głowy czy cos? Bardzo was proszę o pomoc. Nie chciałabym znów przeżywać tego samego.

dqprupjyo7wwzfuq.png

thgfe6hhvbp6j415.png
  • zielarka Autorytet

Wysłany: 25 lutego 2014, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czym jest bromocorn(jakaś wersja bromergonu?) ale cyklodynon to to samo co Castagnus, to tabletki ze sproszkowanego Niepokalanka-ziela, które naturalnie obniża prolaktynę. Nie sadze być miała po nim jakiekolwiek problemy. Nie sa to duże dawki, Cyklodynon a nawet mniejsza dawkę dobową niż Castagnus. Nie sądzę też by trzeba było dzielić tabletki na pół,

FITop1.png
  • ChciałabymJuż Autorytet

Wysłany: 25 lutego 2014, 22:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki zielarka za odpowiedź. Tak bromocorn to jest jakaś wersja bromergonu. No i w sumie z nim też pani doktor nie spodzieaała się aż takiej reakcji.Tak więc teraz chyba dmucha na zimne. Jeszcze raz dzięki! :)

dqprupjyo7wwzfuq.png

thgfe6hhvbp6j415.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 lutego 2014, 00:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam Go brać od tego cyklu ..
    Dostałam go razem z duphastonem na regulację ..
    Żadnych dziwnych objawów nie mam :)

• Sylvka Autorytet

Wysłany: 1 marca 2014, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam dziewczyny cyklodynon od dwoch miesiecy to łykam, ale to jest bez recepty. Nie wiem czy to wogóle coś daje.. a do tego mam bromergon.

zem33e5e6jfqk7t2.png
    5.09.21r. Antosia 11 +3 TC [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. 👶🍼
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ