Forum Starając się - ogólne Cyclodynon- czy ktoś brał?
Odpowiedz

Cyclodynon- czy ktoś brał?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • ChciałabymJuż Autorytet
  Postów: 862 1065

  Wysłany: 25 lutego 2014, 20:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam serdecznie!
  Dziewczyny mam pytanie. Bo mam (nie dużo, ale jednak) podniesioną prolaktynę. Dostałam na to bromocorn i wzięłam wieczór pół tabletki (pierwszą dawkę) i nad ranem było mi słabo, wymiotowałam, straciłam przytomność, a później nie mogłam dojść do siebie. Co chwile (falami) miałam okropne mdłości i było mi słabo. W końcu mąż wezwał karetkę i trafiłam do szpitala. Tam stwierdzili, że to prawdopodobnie po tym bromocornie.
  Ginka mówi, że raczej nie tylko po nim. Że może miałam jakiś rota czy coś. W każdym razie ja już się trochę stresuję, żeby się to nie powtórzyło. Kazała mi bromocorn odstawić i brać po pół tabletki (jeśli da się podzielić) cyclodynonu. I tu właśnie moje pytanie. Jak działał na was? Miałyście jakieś niepożądane objawy? Bóle brzucha, omdlenia, zawroty głowy czy cos? Bardzo was proszę o pomoc. Nie chciałabym znów przeżywać tego samego.

  dqprupjyo7wwzfuq.png

  thgfe6hhvbp6j415.png
 • zielarka Autorytet
  Postów: 2092 3373

  Wysłany: 25 lutego 2014, 20:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie wiem czym jest bromocorn(jakaś wersja bromergonu?) ale cyklodynon to to samo co Castagnus, to tabletki ze sproszkowanego Niepokalanka-ziela, które naturalnie obniża prolaktynę. Nie sadze być miała po nim jakiekolwiek problemy. Nie sa to duże dawki, Cyklodynon a nawet mniejsza dawkę dobową niż Castagnus. Nie sądzę też by trzeba było dzielić tabletki na pół,

  FITop1.png
 • ChciałabymJuż Autorytet
  Postów: 862 1065

  Wysłany: 25 lutego 2014, 22:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dzięki zielarka za odpowiedź. Tak bromocorn to jest jakaś wersja bromergonu. No i w sumie z nim też pani doktor nie spodzieaała się aż takiej reakcji.Tak więc teraz chyba dmucha na zimne. Jeszcze raz dzięki! :)

  dqprupjyo7wwzfuq.png

  thgfe6hhvbp6j415.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 26 lutego 2014, 00:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zaczęłam Go brać od tego cyklu ..
  Dostałam go razem z duphastonem na regulację ..
  Żadnych dziwnych objawów nie mam :)

 • Sylvka Autorytet
  Postów: 1542 1362

  Wysłany: 1 marca 2014, 10:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja też mam dziewczyny cyklodynon od dwoch miesiecy to łykam, ale to jest bez recepty. Nie wiem czy to wogóle coś daje.. a do tego mam bromergon.

  zem3i09kb98g7c8g.png
  "Nie trać wiary w marzenia, tyle jest do stracenia"
  3.08.15r. [*]
  7.07.16r. [*]
  27.07.19r. 👶🍼
  27.08.20r. [*]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego