X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewella27 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 września 2014, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!! Pomóżcie bo juz mam mętlik w głowie.w sierpniu miałam okres 17.08a we wrześniu 19.09. Czyli cykl 33dni??? Dobrze liczę??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2014, 07:10

    Ewella27
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 30 września 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Ewella27 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 września 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje!!

    Ewella27
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ