X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cykl jak to jest
Odpowiedz

Cykl jak to jest

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kiedy dziewczyny liczycie cykl od dnia w którym pojawi się chociaż kropka krwi czy od momentu kiedy naprawdę wam się
    "puści"?? ( u mnie miedzy kropką a "laniem się" jest jakies 2 dni)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kropke zaznaczam jako plamienie i system nie traktuje tego jeszcze jako okres.. a tez od plamien do krwawienia mija u mnie okolo 1-2 dni.ja zaznaczam krwawienie jak juz musze podpaske albo tampon uzyc.. jak juz wkladka nie wystarcza..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile starasz sie juz o dzidziusia?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ