X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cykl w cyklu.
Odpowiedz

Cykl w cyklu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AniaZ Znajoma
    Postów: 17 4

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ❤️
    Szukałam wątku i podobnym temacie, ale widzę, że nie ma.
    Zauważyłam, że w momencie kiedy powinnam mieć miesiączkę mam delikatne plamienie, później w czas owulacji to samo i tak cały czas. Aż w efekcie czas do realnego krwawienia wynosi często nawet 3 miesiące (90dni).
    Jeśli chodzi o mnie muszę brać progesteron żeby to wyrównywać 😊
    Jeśli któraś z Was ma podobnie to wymieńmy się wnioskami. Czy jestem z czymś takim sama? 🤔

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ