X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czekając na bociana od sporego czasu.
Odpowiedz

Czekając na bociana od sporego czasu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hope95 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jestem tu nowa. Szukam pomocy bardziej doświadczonych kobiet, które podpowiedzą co robić. Zacznę od tego, że mam 26 lat, jedną ciążę za sobą rozwiązaną 7 lat temu. Partner lat 31. Od dość dawna ( w styczniu będzie rok) staramy się o dzieciątko. Po kilku miesiącach bezowocnych starań wybrałam się do specjalisty, sama. Badania w normie , tsh dobrze, hormony też dobrze, prolaktyna nie za wysoka w sam raz, cytologia super też wyszła. Badanie USG Ok, blizny po cc w porządku. Ogólnie to w sumie jestem bez zarzutu. Lekarz skierował na badania nasienia partnera... wyszły kiepskie. Powinno być 4 prawidłowe plemniki on ma tylko 2. ( co to znaczy?). Lekarz trafił się fajny, z polecenia. Wizyta miła, dluga. Ale patrząc na wyniki partnera stwierdził, że: zalecił witaminy "Axaren Men" 2x dziennie bierze od dwóch miesięcy. Po tych dwóch miesiącach analiza nasienia i badania na : tsh, prolaktyne, testosteron, fsh , lh. Ale stwierdził, że może będzie potrzebna inseminacja, dał namiary na jakiegoś swojego kolegę, który się tym zajmuje, wykonać badania na które nas skieruje. Dziewczyny , czy ta inseminacja przynosi jakieś efekty ?. Przechodziła któraś przez to ?. Co mogłybyście jeszcze poradzić?. Lekarz nie próbował jakiegoś innego leczenia lekami tylko w sumie od razu temat jej inseminacji. Gdzieś od 3-4 miesięcy mój cykl stał się delikatnie chwiejny , albo @ wyskakuje 2-3 dni wcześniej albo później przychodzi( stres?). Dziś mi się spóźnia okres, jutro będzie drugi dzień. Robiłam test. Ale jedna kreska aby. Pobolewa mnie w podbrzuszu. @ nie widać, z wyjątkiem maleńkiej jasnoróżowej kropki na papierze toaletowym. Strasznie tkliwe piersi mam. Ale myślę, że wyskoczy @. 3 lata temu miałam problem z miesiączkowaniem , długo trwała, jedna ciągnęła się 2 tygodnie, a kolejna Po niej od 3 wybrałam się do lekarza i do szpitala, miałam lyzeczkowanie , po zabiegu unormowało się. W koło koleżanki zachodzą w ciążę, a ja jedna wciąż nie...Może któraś z was podpowie co moglibyśmy jeszcze by próbować naturalnie począć dziecko ?. Opowiedzcie mi o inseminacji, czy warto, jakie to koszta. Z chęcią posłużę się waszą radą.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ