Forum Starając się - ogólne część jajnika usunięta?
Odpowiedz

część jajnika usunięta?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet

Wysłany: 9 maja 2014, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z Was miała usunięcie częściowe jajników przy operacji torbieli? Zastanawiam się jak to jest - czy takie "niekompletne" jajniki działają? Co prawda uczono mnie na studiach o działaniu jajników ale nigdy o tym jak się zachowują kiedy są częściowe, sama budowa jajnika raczej na to nie pozwala..

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2014, 18:39

• Zaruzaz Koleżanka

Wysłany: 9 maja 2014, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dolaczam sie do pytania.

• Zaruzaz Koleżanka

Wysłany: 9 maja 2014, 19:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie WYDAJE ze taki jajnik juz chyba nie "dziala"... ale tylko sobie gdybam

• mar Autorytet

Wysłany: 9 maja 2014, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo widziałam że niektóre dziewczyny zachodziły w ciążę

• Zaruzaz Koleżanka

Wysłany: 9 maja 2014, 22:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi jajnik jesli jest sprawny to bez problemu tak mi sie zdaje

• Sis Autorytet

Wysłany: 15 maja 2014, 14:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    czy któraś z Was miała usunięcie częściowe jajników przy operacji torbieli? Zastanawiam się jak to jest - czy takie "niekompletne" jajniki działają? Co prawda uczono mnie na studiach o działaniu jajników ale nigdy o tym jak się zachowują kiedy są częściowe, sama budowa jajnika raczej na to nie pozwala..

mi po laparoskopii został mały kawałek jajnika ale lekarze tłumaczyli mi że mam się nie przejmować bo taki jajnik jest zdolny do działania.

Zaruzaz lubi tę wiadomość

3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g

Aniołek..12 t.c. 16.06.2014
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego