X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne część jajnika usunięta?
Odpowiedz

część jajnika usunięta?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 9 maja 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z Was miała usunięcie częściowe jajników przy operacji torbieli? Zastanawiam się jak to jest - czy takie "niekompletne" jajniki działają? Co prawda uczono mnie na studiach o działaniu jajników ale nigdy o tym jak się zachowują kiedy są częściowe, sama budowa jajnika raczej na to nie pozwala..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2014, 18:39

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 9 maja 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dolaczam sie do pytania.

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 9 maja 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie WYDAJE ze taki jajnik juz chyba nie "dziala"... ale tylko sobie gdybam

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 9 maja 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo widziałam że niektóre dziewczyny zachodziły w ciążę

  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 9 maja 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi jajnik jesli jest sprawny to bez problemu tak mi sie zdaje

  • Sis Autorytet
    Postów: 647 374

    Wysłany: 15 maja 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    czy któraś z Was miała usunięcie częściowe jajników przy operacji torbieli? Zastanawiam się jak to jest - czy takie "niekompletne" jajniki działają? Co prawda uczono mnie na studiach o działaniu jajników ale nigdy o tym jak się zachowują kiedy są częściowe, sama budowa jajnika raczej na to nie pozwala..

    mi po laparoskopii został mały kawałek jajnika ale lekarze tłumaczyli mi że mam się nie przejmować bo taki jajnik jest zdolny do działania.

    Zaruzaz lubi tę wiadomość

    3i49j48a2gjt7hjd.png
    29+1, 44 cm, 1430 g
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ