X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZEŚĆ JESTEM TU NOWA I STARAMY SIĘ OD LIPCA 2012
Odpowiedz

CZEŚĆ JESTEM TU NOWA I STARAMY SIĘ OD LIPCA 2012

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ STARAMY SIE O DZIECKO OD LIPCA 2012 ALE NIC NIE WYCHODZI DO TEJ PORY A U WAS JAK JEST.CZEKAM TERAZ NA OKRES 3 LUTEGO-MAM NADZIEJĘ ZE NIE PRZYJDZIE...

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    HEJ STARAMY SIE O DZIECKO OD LIPCA 2012 ALE NIC NIE WYCHODZI DO TEJ PORY A U WAS JAK JEST.CZEKAM TERAZ NA OKRES 3 LUTEGO-MAM NADZIEJĘ ZE NIE PRZYJDZIE...

    Cześć:-) Polecam temat styczniowe- lutowe staranka:-) Bardzo fajne towarzystwo:) Ja juz 4 cykl, 1 wszy z dokładnym mierzeniem tempki. Ale co będzie tez na 4 luty mam termin @. Nie jest łatwo :-)

  • dodziulek Koleżanka
    Postów: 35 21

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja staram się od kwietnia i tez niestety cały czas nic niestety :( teraz to mój 11 cykl, coraz cięższe te oczekiwanie i głupie myśli po głowie chodzą. trzeba mieć nadzieję że się w końcu uda.

  • iśka Ekspertka
    Postów: 197 238

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! staramy się od roku. Na tym forum też jestem nowa od dwoch tygdni. Łatwo nie jest. Trzymam kciuki. Powodzenia

    iv093e5eynq4wz4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ładnych kilka lat!!!
    Na forum 4 cykl jestem!!Oj nie jest łatwo ale z dziewczynami na forum łatwiej!!:-)

    Libra lubi tę wiadomość

  • Maryska Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też staram się od lipca. I momentami mam dość porażek :( Czekam na kolejny okres - jutro mam dostać i czuję się okresowo, więc znów się nie udało. Jest ciężko. Ale jakoś trzeba dać radę - zgadzam się z AGĄ 30, że z dziewczynami jest łatwiej. Powodzenia!

    AGA 30 lubi tę wiadomość

  • iśka Ekspertka
    Postów: 197 238

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku jak wchodziłam sobie na te różne fora o ciąży itp. patrzyłam na to z przymróżeniem oka. Byłam zdziwiona,że dziewczyny tak otwarcie piszą o swoich uczuciach, odczuciach itp. Od prawie trzech tydodni jestem na ovu i wciągnęłam sie bardzo. Zgadzam się z dziewczynami,że razem jest raźniej i łatwiej. Także wspierajmy się kobitki. Powodzenia życzę!!!

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    iv093e5eynq4wz4z.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    sylwia1985 wrote:
    HEJ STARAMY SIE O DZIECKO OD LIPCA 2012 ALE NIC NIE WYCHODZI DO TEJ PORY A U WAS JAK JEST.CZEKAM TERAZ NA OKRES 3 LUTEGO-MAM NADZIEJĘ ZE NIE PRZYJDZIE...

    Cześć:-) Polecam temat styczniowe- lutowe staranka:-) Bardzo fajne towarzystwo:) Ja juz 4 cykl, 1 wszy z dokładnym mierzeniem tempki. Ale co będzie tez na 4 luty mam termin @. Nie jest łatwo :-)

    Ja równiez polecam styczniowe i lutowe staraczki jak to mówie w kupie raźniej:)

    event.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    Mała wrote:
    sylwia1985 wrote:
    HEJ STARAMY SIE O DZIECKO OD LIPCA 2012 ALE NIC NIE WYCHODZI DO TEJ PORY A U WAS JAK JEST.CZEKAM TERAZ NA OKRES 3 LUTEGO-MAM NADZIEJĘ ZE NIE PRZYJDZIE...

    Cześć:-) Polecam temat styczniowe- lutowe staranka:-) Bardzo fajne towarzystwo:) Ja juz 4 cykl, 1 wszy z dokładnym mierzeniem tempki. Ale co będzie tez na 4 luty mam termin @. Nie jest łatwo :-)

    Ja równiez polecam styczniowe i lutowe staraczki jak to mówie w kupie raźniej:)

    NO DOKŁADNIE :-)
    Tak jak tu niestety w domu się nie wygadamy :-) I można się dużo nauczyć :-)

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam. W kupie raźniej. Ja już się uzależniłam od tego forum :-)

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • rybka873 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 lutego 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem nowa na forum. Staramy się o dzidziusia od czerwca 2012. na razie nic , ale dzięki forum jakoś lepiej się trzymam :) wcześniej cały czas chodziły mi mysli po głowie, że wszytskim się udaję , że to chyba jakaś kara dla mnie..... ale nie jestem jedyna. Pozdrawiam !!:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ