X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne CZEŚĆ JESTEM TU NOWA I STARAMY SIĘ OD LIPCA 2012
Odpowiedz

CZEŚĆ JESTEM TU NOWA I STARAMY SIĘ OD LIPCA 2012

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ STARAMY SIE O DZIECKO OD LIPCA 2012 ALE NIC NIE WYCHODZI DO TEJ PORY A U WAS JAK JEST.CZEKAM TERAZ NA OKRES 3 LUTEGO-MAM NADZIEJĘ ZE NIE PRZYJDZIE...

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    HEJ STARAMY SIE O DZIECKO OD LIPCA 2012 ALE NIC NIE WYCHODZI DO TEJ PORY A U WAS JAK JEST.CZEKAM TERAZ NA OKRES 3 LUTEGO-MAM NADZIEJĘ ZE NIE PRZYJDZIE...

    Cześć:-) Polecam temat styczniowe- lutowe staranka:-) Bardzo fajne towarzystwo:) Ja juz 4 cykl, 1 wszy z dokładnym mierzeniem tempki. Ale co będzie tez na 4 luty mam termin @. Nie jest łatwo :-)

  • dodziulek Koleżanka
    Postów: 35 21

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja staram się od kwietnia i tez niestety cały czas nic niestety :( teraz to mój 11 cykl, coraz cięższe te oczekiwanie i głupie myśli po głowie chodzą. trzeba mieć nadzieję że się w końcu uda.

  • iśka Ekspertka
    Postów: 197 238

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! staramy się od roku. Na tym forum też jestem nowa od dwoch tygdni. Łatwo nie jest. Trzymam kciuki. Powodzenia

    iv093e5eynq4wz4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ładnych kilka lat!!!
    Na forum 4 cykl jestem!!Oj nie jest łatwo ale z dziewczynami na forum łatwiej!!:-)

    Libra lubi tę wiadomość

  • Maryska Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też staram się od lipca. I momentami mam dość porażek :( Czekam na kolejny okres - jutro mam dostać i czuję się okresowo, więc znów się nie udało. Jest ciężko. Ale jakoś trzeba dać radę - zgadzam się z AGĄ 30, że z dziewczynami jest łatwiej. Powodzenia!

    AGA 30 lubi tę wiadomość

  • iśka Ekspertka
    Postów: 197 238

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku jak wchodziłam sobie na te różne fora o ciąży itp. patrzyłam na to z przymróżeniem oka. Byłam zdziwiona,że dziewczyny tak otwarcie piszą o swoich uczuciach, odczuciach itp. Od prawie trzech tydodni jestem na ovu i wciągnęłam sie bardzo. Zgadzam się z dziewczynami,że razem jest raźniej i łatwiej. Także wspierajmy się kobitki. Powodzenia życzę!!!

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    iv093e5eynq4wz4z.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    sylwia1985 wrote:
    HEJ STARAMY SIE O DZIECKO OD LIPCA 2012 ALE NIC NIE WYCHODZI DO TEJ PORY A U WAS JAK JEST.CZEKAM TERAZ NA OKRES 3 LUTEGO-MAM NADZIEJĘ ZE NIE PRZYJDZIE...

    Cześć:-) Polecam temat styczniowe- lutowe staranka:-) Bardzo fajne towarzystwo:) Ja juz 4 cykl, 1 wszy z dokładnym mierzeniem tempki. Ale co będzie tez na 4 luty mam termin @. Nie jest łatwo :-)

    Ja równiez polecam styczniowe i lutowe staraczki jak to mówie w kupie raźniej:)

    event.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    Mała wrote:
    sylwia1985 wrote:
    HEJ STARAMY SIE O DZIECKO OD LIPCA 2012 ALE NIC NIE WYCHODZI DO TEJ PORY A U WAS JAK JEST.CZEKAM TERAZ NA OKRES 3 LUTEGO-MAM NADZIEJĘ ZE NIE PRZYJDZIE...

    Cześć:-) Polecam temat styczniowe- lutowe staranka:-) Bardzo fajne towarzystwo:) Ja juz 4 cykl, 1 wszy z dokładnym mierzeniem tempki. Ale co będzie tez na 4 luty mam termin @. Nie jest łatwo :-)

    Ja równiez polecam styczniowe i lutowe staraczki jak to mówie w kupie raźniej:)

    NO DOKŁADNIE :-)
    Tak jak tu niestety w domu się nie wygadamy :-) I można się dużo nauczyć :-)

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam. W kupie raźniej. Ja już się uzależniłam od tego forum :-)

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • rybka873 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 lutego 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem nowa na forum. Staramy się o dzidziusia od czerwca 2012. na razie nic , ale dzięki forum jakoś lepiej się trzymam :) wcześniej cały czas chodziły mi mysli po głowie, że wszytskim się udaję , że to chyba jakaś kara dla mnie..... ale nie jestem jedyna. Pozdrawiam !!:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ