X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy coś z tego będzie ?
Odpowiedz

Czy coś z tego będzie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, na początku chcę się serdecznie przywitać :)
    Jestem tutaj od niedawna. Mam nadzieję że wybrałam odpowiedni wątek do zaciągnięcia porady :)
    Zacznę od początku tzn. w lutym tego roku miałam puste jajo i poronienie ( na szczęście obyło się bez łyżeczkowania ) - staraliśmy się wtedy od października 2017, wielu lekarzy, badania hormonów niby wszystko okej, ale pierwszy raz udało się dopiero w tym lutym. Po poronieniu szybko wróciły normalne cykle, żadnych zawirowań w nich nie było aż do teraz. Tylko raz, dwa cykle temu zdarzyły mi się plamienia przed okresem od 26 dc do 32 dc ( wtedy też cykl mi się wydłużył z 30 na 32 dni ). Ostatni cykl znów normalnie. A teraz masakra. Nie wiem co się dzieje, wizyta u lekarza dopiero 15 października, a ja zachodzę w głowę co jest grane.
    Więc tak, ovu wyznaczyło mi owulację na 16 dc ( 14 i 15 dc testy ovu wychodziły pozytywne później już negatywne ). Czas współżycia według ovu bardzo dobry ( dzień przed i dzień po owulacji ). 17,18,19,20 dc brałam po jednej tabletce leku acard. Nagle 21 dc podczas wizyty w toalecie zobaczyłam śluz zabarwiony na blado różowo, przeraziłam się i tego dnia już nie wzięłam acardu i od razu całkiem go odstawiłam myśląc, że może za bardzo rozrzedził mi krew. Kolejny dzień ( 22dc ) spokój, ale znów 23, 24, 25 dc plamienie, z tym że 23 i 24 dc śluz zabarwiony na blado różowo, a 25 dc jednorazowo w toalecie śluz zabarwiony na hmm śliwkowo ( taki bardzo ciemny róż - nie żywa krew ). Potem 3 dni spokój i już myślałam że jest okej i nagle dziś ( 29 dc ) znów plamienie podczas wizyty w toalecie i delikatnie na wkładce śluz podbarwiony na kolor kawy z mlekiem. Dodatkowo cały cykl tak dla obserwacji z ciekawości robię testy owu, wyszły mi pozytywne właśnie w 14 i 15 dc oraz o dziwo wczoraj i dziś czyli w 28 i 29 dc. Między 15 a 28 dc cały czas negatywne. Gdy zaczęły mi się te plamienia różowe w 21 dc myślałam że to może implantacja ale z tego co wyczytałam byłoby to za wcześnie i trwałoby u mnie zbyt długo.

    Gdy dwa cykle temu miałam plamienia tydzień przed okresem, aż do niego były one brązowe, takie plamienia zdarzały mi się często przed tym pustym jajem, ale od lutego zdarzyło się tylko raz.
    Cykle mam regularne 30-31 dni, nie mam żadnych plamień, czasem jedynie tak mniej więcej 12h przed okresem mam delikatne plamienie ale wtedy też zaczyna mnie boleć krzyż i dół brzucha i już wiem że okres się zbliża.
    Teraz przy tych dziwnych plamieniach nic mnie nie bolało, nadal nie boli, jedynie piersi ( najbardziej sutki ) od owulacji cały czas są bardzo wrażliwe, wręcz bolesne.

    Jutro powinnam mieć okres, nie robiłam jeszcze testu ciążowego nie wiem czy przy takich dziwnych i częstych plamieniach w tym cyklu jest jeszcze szansa że się może udało ? Czy któraś się spotkała lub słyszała o takich dziwacznych plamieniach i co mogą one oznaczać ? Czy myślicie że przy tych plamieniach może się jeszcze okazać że ciąża jest ? czy jeśli zrobiłabym dziś popołudniu test ciążowy ( tzn. 13 dpo ) to jest szansa że pokaże miarodajny wynik czy lepiej poczekać do jutra i zrobić rano ?
    Nie mam już sił, od tego jak dostałam w lutym diagnozę puste jajo, cały czas się boję że coś po tym poronieniu jeszcze wariuje, już ostatnio myślałam że jednak jest wszystko okej, że zaczynam od nowa że wszystko się ustabilizowało, a teraz jak te plamienia się nagle pokazały to się załapałam i popłakałam z paniki. Staramy się ponownie dopiero od 3 cykli, wcześniej bałam się kochać w dni płodne. Boję się też że mam mało czasu bo końcem zeszłego roku robiłam AMH i wyszło 1,1.

    Jeżeli któraś spotkała się z takimi plamieniami, lub wie co one mogą oznaczać i czy mimo ich wystąpienia jest szansa na ciążę bardzo was proszę o odpowiedź.

  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 30 września 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia moga tez wystepowac w ciazy. Nie ma co gdybac, zrob test a najpewniej bedzie jak pojdziesz na badanie krwi

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test z moczu popołudniowego wyszły dwie kreseczki ! z tym że testowa blada, powtórzę jutro z porannego i jak znów wyjdą dwie to za parę dni pójdę na betę :) mam nadzieję że tym razem się udało !

    Aleksandra27, zakochanaaw, Malinka96 lubią tę wiadomość

  • Aleksandra27 Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 30 września 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina wrote:
    Zrobiłam test z moczu popołudniowego wyszły dwie kreseczki ! z tym że testowa blada, powtórzę jutro z porannego i jak znów wyjdą dwie to za parę dni pójdę na betę :) mam nadzieję że tym razem się udało !
    Daj jutro znać :) trzymam kciuki 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś rano też dwie kreski ! Dalej testowa nie jakaś bardzo intensywna :)
    Dodaję zdjęcie https://zapodaj.net/182cc657b2dc1.jpg.html
    Bardzo się boję po tym co mnie spotkało to puste jajo w lutym, ale muszę być dobrej myśli że tym razem będzie wszystko prawidłowo :)

    Dziś pierwszy dzień spodziewanej miesiączki, czy iść już na betę czy jeszcze poczekać z tydzień ?

  • Szpilkka Autorytet
    Postów: 921 293

    Wysłany: 1 października 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze juz mozesz zrobic.

    82dox1hp9jc30rad.png
    gyxwl6d8duuarpfk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina wrote:
    Dziś rano też dwie kreski ! Dalej testowa nie jakaś bardzo intensywna :)
    Dodaję zdjęcie https://zapodaj.net/182cc657b2dc1.jpg.html
    Bardzo się boję po tym co mnie spotkało to puste jajo w lutym, ale muszę być dobrej myśli że tym razem będzie wszystko prawidłowo :)

    Dziś pierwszy dzień spodziewanej miesiączki, czy iść już na betę czy jeszcze poczekać z tydzień ?

    Ja już Ci gratuluję ❤❤
    Życzę wysokiej wartości bety ❤❤❤, i pięknego podwojenia 😍😘

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ