X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy hormony was zmienily?
Odpowiedz

Czy hormony was zmienily?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 29 listopada 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj narzczony boi sie, ze jesli bede musiala brac jakies leki hormonalne to nie bede juz ta sama osoba. Boi sie, ze zmieni mi sie osobowosc. W koncu nasze zachowanie i humor jest w duzej czesci sterowane wlasnie hormonalnie.
    Jak bylo u was?

    AnBe lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisz KotkaPsotka ja w czasie brania duphastonu - zwłaszcza w pierwszych dniach jestem mega nerwowa, cierpliwość na poziomie -10 .... ale po 2-3 dniach się uspokajam... :)

  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 29 listopada 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak!!! Nie mogę się alkoholizować i z tego powodu jestem mega smutna :;(((.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2013, 14:57

    Fasolka
  • kfeva Ekspertka
    Postów: 191 163

    Wysłany: 29 listopada 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Moj narzczony boi sie, ze jesli bede musiala brac jakies leki hormonalne to nie bede juz ta sama osoba. Boi sie, ze zmieni mi sie osobowosc. W koncu nasze zachowanie i humor jest w duzej czesci sterowane wlasnie hormonalnie.
    Jak bylo u was?

    Hormony nie zmieniają osobowości, bez przesady.

    Ja, z leków hormonalnych, biorę luteinę i jestem tą samą kfevą co zawsze ;)

    Unlike lubi tę wiadomość

    c23e0907819853810232b578cae40af0.png
    82doe6yds8nhwups.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 29 listopada 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kfeva wrote:
    Hormony nie zmieniają osobowości, bez przesady.

    Ja, z leków hormonalnych, biorę luteinę i jestem tą samą kfevą co zawsze ;)

    Masz racje, ale nie wiedzialam jak to inaczej ujac bo "nastorj" to za malo.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 29 listopada 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam tabletki przez dwa lata i ani ja ani moje otoczenie nigdy nie zauważyliśmy, aby mnie w jakiś sposób zmieniły :P
    Może tylko to, że wraca mi PMS bez tabletek i mam ochotę roznieść dom przez połowę miesiąca :P

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ