Forum Starając się - ogólne Czy hormony was zmienily?
Odpowiedz

Czy hormony was zmienily?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 29 listopada 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj narzczony boi sie, ze jesli bede musiala brac jakies leki hormonalne to nie bede juz ta sama osoba. Boi sie, ze zmieni mi sie osobowosc. W koncu nasze zachowanie i humor jest w duzej czesci sterowane wlasnie hormonalnie.
    Jak bylo u was?

    AnBe lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisz KotkaPsotka ja w czasie brania duphastonu - zwłaszcza w pierwszych dniach jestem mega nerwowa, cierpliwość na poziomie -10 .... ale po 2-3 dniach się uspokajam... :)

  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 29 listopada 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak!!! Nie mogę się alkoholizować i z tego powodu jestem mega smutna :;(((.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2013, 14:57

    Fasolka
  • kfeva Ekspertka
    Postów: 191 163

    Wysłany: 29 listopada 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    Moj narzczony boi sie, ze jesli bede musiala brac jakies leki hormonalne to nie bede juz ta sama osoba. Boi sie, ze zmieni mi sie osobowosc. W koncu nasze zachowanie i humor jest w duzej czesci sterowane wlasnie hormonalnie.
    Jak bylo u was?

    Hormony nie zmieniają osobowości, bez przesady.

    Ja, z leków hormonalnych, biorę luteinę i jestem tą samą kfevą co zawsze ;)

    Unlike lubi tę wiadomość

    c23e0907819853810232b578cae40af0.png
    82doe6yds8nhwups.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 29 listopada 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kfeva wrote:
    Hormony nie zmieniają osobowości, bez przesady.

    Ja, z leków hormonalnych, biorę luteinę i jestem tą samą kfevą co zawsze ;)

    Masz racje, ale nie wiedzialam jak to inaczej ujac bo "nastorj" to za malo.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 29 listopada 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam tabletki przez dwa lata i ani ja ani moje otoczenie nigdy nie zauważyliśmy, aby mnie w jakiś sposób zmieniły :P
    Może tylko to, że wraca mi PMS bez tabletek i mam ochotę roznieść dom przez połowę miesiąca :P

    48f411ed51.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ