X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy jeszcze jest szansa,że to ciąża ??
Odpowiedz

Czy jeszcze jest szansa,że to ciąża ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 lipca 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Jestem tu pierwszy raz.
    Od kilku dni czuję się "inaczej" niż zwykle, obolałe piersi, ból w podbrzuszu, kłucie w lewym jajniku ,ból pleców, co jakiś czas pojawia się zgaga, a nigdy jej nie miałam. Mam straszne huśtawki emocjonalne- głównie płacz, dodatkowo dreszcze, które mam od jakiś 4 dni, od jakiś 2 dni mam małe nudności i ślinotok,aktualnie z wyliczeń i z testów owulacyjnych wychodzi że owulacja była 9 dni temu - jednak robiłam test i wyszedł negatywnie :( już sama nie wiem co myśleć a do następnej @ jeszcze 5 dni ( ostatnio miałam cykle rozregulowane- jednak ostatnie dwa miesiące równo co 34 dni. To w sumie nasze pierwsze starania - "pod kontrolą" i może dlatego tak to przeżywam....


    Pozdrawiam
    Ania

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, nie doszukuj się objawów ciążowych, nie tędy droga! Gdy uda się zajść w ciążę to nic się najczęściej nie odczuwa...a jak odczuwa,to odrzuca się tę myśl,jakoś tak dziwnie jest :)
    Jakkolwiek to nie brzmi spróbuj wyluzować...powiem tak, mnie udało się zajść w 3 cyklu na ovu (a jako,że z 1 dzieckiem zaszłam też w 3 cyklu bez żadnych obserwacji to wmawiałam sobie,że z obserwacjami to na bank pójdzie szybciej) no i w pierwszym cyklu byłam na bank pewna,że zaszłam...wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały na to 9a dodatkowo detektor ciąży ovu dawało sporo szans!), w drugim cyklu darowałam sobie notowanie objawów...a w trzecim odrzucałam od siebie myśl,że ten ból podbrzusza, te wrażliwe sutki to TO....a w dniu @ (albo dzień po?) test wyszedł pozytywnie!
    Trzymam mocno kciuki,by u Ciebie tez było to..ale nie zakładaj,że musi tak być...bo niestety nie musi :(

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 lipca 2013, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź :)
    Poczekam i zobaczę, chyba za bardzo wariuje, bo kiedy ostatnio byłam u gin kazał od 2 dnia następnego cyklu brać Clo ,od początku wiedziałam że u mnie nie będzie łatwo i zawsze sobie tłumaczyłam że jakoś to będzie.
    Ale chyba ostatnio dopadł mnie jakiś dołek :(

    Pozdrawiam
    Ania :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja 1dc miałam 27 czerwca, gin kazał współżyć w 8dc (04.07) i po zastrzyku (10.07) również kazał współżyć do 13.07 codziennie. Od kilku dni mam straszne bóle brzucha, bardzo wrażliwe bolące przy dotyku sutki, podwyższoną temepraturę...nie wiem co mam o tym myśleć bo za wcześnie chyba na objawy ciąży, a na objawy okresu również za wcześnie...

  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 18 lipca 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga Andzia ale z tego co widze na wykresie beta wyszla Ci pozytywna? a pozniej negatywna?

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 18 lipca 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, juz wiem o co chodzi, doczytalam pod wykresem... czyli jakby nie byla jest jeszcze nadzieja. Trzymam kciuki!

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plemniczka wrote:
    ok, juz wiem o co chodzi, doczytalam pod wykresem... czyli jakby nie byla jest jeszcze nadzieja. Trzymam kciuki!

    Kurcze, ja już sama nie wiem...już nic nie wiem
    bo jak na objawy ciążowe to za wcześnie, ale jak na objawy przed @ to też za wcześnie...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ