X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy ktoś się stara o czwarte?
Odpowiedz

Czy ktoś się stara o czwarte?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aria Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 11 września 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się marzy czwarte dziecko. Narazie trwają rozmowy. Czy są tu dziewczyny w podobnej sytuacji?

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 11 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie o 4 ale o 3 dlugi czas nie.umialam przekonac meza...stwierdził ze skoro corki mamy juz w takim wieku szkolnym to niechce sie bawoc narazie w pieluchy..i ze mamy jeszcze czas ale w koncu przemowil rozsadek mowilam.ze.zegar biologiczny tyka i potem moze byc problem i niestety troszke racjii.mialam juz nie jest tak latwo nam poczac maluszka jak 10lat temu. ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 10:25

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 11 września 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie marzy czwóreczka ale jak na razie jest jedno synek - 10,5 miesiąca i starania o drugiego maluszka. Nie wiem czy się uda kiedykolwiek czwóreczka ;)

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • aria Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 11 września 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam trzy córy (13,10 i 5), rok temu poroniłam, to był chłopczyk :( Od tamtej pory nie mogę przestać myśleć o kolejnej ciąży, tak bardzo mi go brakuje...ale mąż, cóż, trochę inaczej to widzi

  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 12 września 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aria trzymam kciuki zeby Twój synek do Ciebie wrócił juz niedługo!

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • aria Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 21 września 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki StyczniowaNadzieja nieczego bardziej nie pragnę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,ja mam dwóch szkrabów ,są już staranka o trzeciego ,jak narazie ani widu ani słychu..

  • aria Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 26 września 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki powodzenia!!!

    Powiem wam, że to są trudne decyzje, bo chęć powtórnego macierzyństwa płynie głęboko z serca, dlatego nie przestaję wierzyć, że moje marzenie się spełni. Ale jednocześnie boję się bardzo o nasza rodzinę i zdaję sobie sprawę, że mamy i tak dużo szczęścia. Mój mąż boi się, że igramy z losem :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ