X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy mam szanse ?
Odpowiedz

czy mam szanse ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jutro powinnam dostac miesiaczke...dodam ze staramy sie o dzidziusia... czy z taka temperatura mam szanse na miesiaczkę?? oby niee... testy wychodza negatywie... :( dodam ze mierząc temp o godzinie 9 rano ja dopiero wstaje z łózka :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2b3782dc815efa47f18e08ea13530a93.png

  • Marrtaa Ekspertka
    Postów: 206 111

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teneratura wysoko ale każda z nas jest inna. Jeśli miesiączka sie jutro nie pojawi to na bete idź, wszystko będzie jasne. Gdybać nie ma co:-)

    oar83e3kprndadbz.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura ładnie wysoko, zawsze są szanse, że @ tym razem nie przyjdzie :) Poczekałabym i zrobiła betę dzień po spodziewanej @.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ