Forum Starając się - ogólne czy mam szanse ?
Odpowiedz

czy mam szanse ?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 grudnia 2017, 10:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej jutro powinnam dostac miesiaczke...dodam ze staramy sie o dzidziusia... czy z taka temperatura mam szanse na miesiaczkę?? oby niee... testy wychodza negatywie... :( dodam ze mierząc temp o godzinie 9 rano ja dopiero wstaje z łózka :D

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 5 grudnia 2017, 10:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  2b3782dc815efa47f18e08ea13530a93.png

 • Marrtaa Koleżanka
  Postów: 150 14

  Wysłany: 5 grudnia 2017, 10:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Teneratura wysoko ale każda z nas jest inna. Jeśli miesiączka sie jutro nie pojawi to na bete idź, wszystko będzie jasne. Gdybać nie ma co:-)

  oar8dqk347t01uwg.png
 • alegzi Autorytet
  Postów: 2613 374

  Wysłany: 5 grudnia 2017, 10:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Temperatura ładnie wysoko, zawsze są szanse, że @ tym razem nie przyjdzie :) Poczekałabym i zrobiła betę dzień po spodziewanej @.

  1cs z CLO
  dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
  12cs - ciąża biochemiczna
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego