X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy mogę być w ciąży?????
Odpowiedz

Czy mogę być w ciąży?????

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kudia Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6bfae1c156efbe6200a384a7ccc2ccc4.png

    Czy mogę być w ciąży? Boję się, że tempka zaraz spadnie :( ostatni mój cykl trwał 28 dni. Jakiś nie cały tydzień temu miałam jeszcze objawy takie jak ból piersi, zmęczenie itd. Aktualnie zaczęło mi wszystko przechodzić i martwię się że znowu nic z tego :(

  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5583 6977

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kudia wrote:
    6bfae1c156efbe6200a384a7ccc2ccc4.png

    Czy mogę być w ciąży? Boję się, że tempka zaraz spadnie :( ostatni mój cykl trwał 28 dni. Jakiś nie cały tydzień temu miałam jeszcze objawy takie jak ból piersi, zmęczenie itd. Aktualnie zaczęło mi wszystko przechodzić i martwię się że znowu nic z tego :(
    Po temperaturze to nie można określić czy jesteś w ciąży na takim etapie 😔
    Ale test zrób jeśli jesteś to wyjdzie

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ