X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy mozna zajsc zaraz po miesiączce?
Odpowiedz

Czy mozna zajsc zaraz po miesiączce?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 12 lipca 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28 czerwca dostałam okres, mam cykle 26-31 dni, owulacja przypada mi jutro, od ok. tygodnia (8-9dc) mam nieznośne bole jajników, ciągłe uczucie mokra, od trzech dni doszly bole piersi. Temperatura z tendencja wzrostowa. Czy byloby to realne, ze mogłam zajść w ciążę? Okres zazwyczaj przychodzi na 30-31 dzien, krótsze cykle sa co pare mies.

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 12 lipca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak zaszłam e ciążę

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 12 lipca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Ja tak zaszłam e ciążę
    I kiedy jakies objawy daly o sobie znac? Ja jestem dzien przed ovu- zawsze mam na 16 dzien cyklu a tu od tygodnia takie rzeczy...

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 12 lipca 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 12 lipca 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co pojęcia nie mam bo ja wpadłam i byłam 100 procent przekonana że to nie ciąża bo przecież kochałam się bez zabezpieczenia tylko jeden dzień po okresie... A miałam nudności, osłabienie brak apetytu brak okresu przez 2 kolejne cykle, wzdęcia... Niby oczywiste ale test zrobiłam dopiero w 9 tyg

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 850 702

    Wysłany: 12 lipca 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogło też się tak zdarzyć, że organizm nie zorientował się do końca o swoim odmiennym stanie i miesiączka (bardziej skąpa ale jednak) się pojawia w terminie spodziewanej @

    Moja mama tak miała, że przez kolejne 3 miesiące miała @, bardziej skąpą ale była. I o ciąży dowiedziła się prawie w 5 miesiącu :)

    ❤️Mikuś❤️ 17.01.2020
    ❤️Michaś❤️ 26.10.2021
    ❤️Nasz aniołek 🌈 [+] 8tc 02.01.2024❤️
    ❤️czekamy na nasz 4 cud❤️ -pęcherzyk 6,6mm (5w3d)

    💉 Beta-hCG 18.06.2024 - 3157 mlU/ml
    🔜 wizyta vol. 3 - 06.08.2024
    🔜 badania prenatalne - 05.08.2024
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 12 lipca 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie miesiaczka w poprzednim cyklu trwala tylko poltorej dnia, w tym juz bylo normalnie i to od poczatku dość obficie. Nie daje mi spokoju ten bol piersi, bole podbrzusza, dzis juz jest ok, czasem tylko zakluje, ale 6 dni bylo naprawdę ostro. Tydzień przed spodziewana owulka.

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ