X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy mozna zajsc zaraz po miesiączce?
Odpowiedz

Czy mozna zajsc zaraz po miesiączce?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 12 lipca 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28 czerwca dostałam okres, mam cykle 26-31 dni, owulacja przypada mi jutro, od ok. tygodnia (8-9dc) mam nieznośne bole jajników, ciągłe uczucie mokra, od trzech dni doszly bole piersi. Temperatura z tendencja wzrostowa. Czy byloby to realne, ze mogłam zajść w ciążę? Okres zazwyczaj przychodzi na 30-31 dzien, krótsze cykle sa co pare mies.

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 12 lipca 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak zaszłam e ciążę

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 12 lipca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Ja tak zaszłam e ciążę
    I kiedy jakies objawy daly o sobie znac? Ja jestem dzien przed ovu- zawsze mam na 16 dzien cyklu a tu od tygodnia takie rzeczy...

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 12 lipca 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 12 lipca 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co pojęcia nie mam bo ja wpadłam i byłam 100 procent przekonana że to nie ciąża bo przecież kochałam się bez zabezpieczenia tylko jeden dzień po okresie... A miałam nudności, osłabienie brak apetytu brak okresu przez 2 kolejne cykle, wzdęcia... Niby oczywiste ale test zrobiłam dopiero w 9 tyg

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 12 lipca 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogło też się tak zdarzyć, że organizm nie zorientował się do końca o swoim odmiennym stanie i miesiączka (bardziej skąpa ale jednak) się pojawia w terminie spodziewanej @

    Moja mama tak miała, że przez kolejne 3 miesiące miała @, bardziej skąpą ale była. I o ciąży dowiedziła się prawie w 5 miesiącu :)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • trudnesprawy Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 12 lipca 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie miesiaczka w poprzednim cyklu trwala tylko poltorej dnia, w tym juz bylo normalnie i to od poczatku dość obficie. Nie daje mi spokoju ten bol piersi, bole podbrzusza, dzis juz jest ok, czasem tylko zakluje, ale 6 dni bylo naprawdę ostro. Tydzień przed spodziewana owulka.

    ]8af16be0e2e2ebd56aed1048cee1d38b.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ