X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy myślicie, że to ciąża?
Odpowiedz

czy myślicie, że to ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • fly Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 października 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Jestem tu nowa, ale mam pewien problem i postanowiłam, że napiszę. Od ok 3 miesięcy staramy się z mężem o maluszka.
    Od jakiegoś czasu miałam problemy ze zbyt krótkim cyklem, więc zdecydowałam się na castagnus, bo on ponoć pomaga. Ostatni cykl trwał 22 dni (1 miesiąc z Castagnusem). Myślałam.że drugi nieco się wydłuży, ale nie sądziłam, że aż tak... Ostatni raz kochaliśmy się z mężem 15-go września. Sądziłam, że okres pojawi się wkrótce, ale nic! Cisza... teraz jest już 34 dzień cyklu, okresu brak. Z początku myślałam, ze może wreszcię się udało, ale wykonałam kilka testów (ostatni 1-go pażdziernika) i wyszedł negatywny... :( Zaczęłam się martwić... Na poniedziałek mam umówioną wizytę u lekarza, ale i tak się martwię... myślicie, że jest jeszcze szansa, że to ciąża, czy po prostu coś mi się znowu rozregulowało i nie mam na to liczyć?
    Tak bym chciała, żeby się udało... ale obawiam się, że coś może być nie tak...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej byłoby zrobić bete, będzie wszystko wiadomo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, zrób betę, a do lekarza to swoją drogą

  • fly Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 października 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za informację :) W takim razie jutro sie wybiorę. Pozdrawiam

  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 3 października 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to napięcie związane ze starankami opóźnia ci okres, albo lek zaczął działąć jak należy. Negatywne testy tez jeszcze nie świadczą o braku ciąży. Dziewczyny dobrze radzą, zrób betkę i bedziesz wiedziałą naczym stoisz. Oby to jednak testy się myliły! :)

  • fly Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 października 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie jeszcze nigdy podczas większego stresu okres tak mi się nie spóźniał... choć to raczej za sprawą tabletek antykoncepcyjnych, które przyjmowałam. Niemniej jednak, muszę wykonać betę jak najszybciej, żeby się jeszcze bardziej nie nakręcać, bo póki co moje samopoczucie mogłoby jedynie ciąże potwierdzać.. :) Ale może to rodzaj autosugestii mojego organizmu ;) Jutro się dowiem. Oby poprzednie testy sie myliły! :) Dzięki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2013, 18:31

  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 3 października 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fly, testy nie muszą się mylić, może być po prostu za wcześnie, by coś wykazały. Mnie + wyszedł dopiero 3 dnia z kolei, poprzednie 2 były negatywne, bo poziom hormonu był jeszcze za niski - a przyrost jest codziennie. Bety nie robiłam ani razu, ginka też mi nie zleciła. Zrób rano test, coś czuję, że beta będzie zbędna :) Albo tylko jako potwierdzenie.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 3 października 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dawaj wykres na tablicę - będzie łatwiej :) Nawet, jak nie mierzyłaś temperatury, to zaznacz termin miesiączki, współżycia itd. Nam, weterankom ovu, wystarczy jeden rzut oka, bo wykresów to się tysiące naoglądałyśmy :)

    Mart768 lubi tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • fly Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 3 października 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy się załączy i cokolwiek można z niego wyczytać.
    https://ovufriend.pl/graph/556aef9bb0c82cae40b100069b626785
    W tym cyklu nie mierzyłam temperatury, ani nie prowadziłam żadnych dodatkowych obserwacji...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ