Forum Starając się - ogólne czy plamienie po duphastonie traktować jak okres?
Odpowiedz

czy plamienie po duphastonie traktować jak okres?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • malaania Debiutantka
  Postów: 15 0

  Wysłany: 13 marca 2015, 18:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny mam do Was pytanie, moze któraś już wcześniej się z tym spotkała, miałam długie ale bardzo regularne cykle, zaczęliśmy się starać o dzidziusia i dwa miesiące temu zamiast miesiączki dostalam lekkie plamienie,które trwało 3 dni, najpierw pomyśalam, że jestem w ciąży, ale dwa test wyszły negatywne, poszłam na wizytę do lekarza i zapisał mi duphaston, miałam brać 2x1 przez 10dni, potem w ciągu kilku dni miałam dostać @ i 3 dniu cyklu zrobić badania hormonalne. Po 7 dniach od skonczenia opakowania tabletek dostałam lekkie krwawienie, trwało dosłownie przez chwilę i nasępego dnia tylko plamienie i nic więcej, czasami trochę krwi ze śluzem, czy moge to potraktować jako okreś?? bo nie wiem czy wtedy badania hormonów będą miały sens. prosze o proady, mój lekarz na urlopie i nie bardzo wiem, co teraz robić.

 • Magda lena Autorytet
  Postów: 1655 2502

  Wysłany: 15 marca 2015, 08:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja bym nie traktowała tego jako miesiączkę! Miałam podobną sytuację i poczekałam.

  mhsvo7esg1a4x3m2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego