X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy plamienie po duphastonie traktować jak okres?
Odpowiedz

czy plamienie po duphastonie traktować jak okres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malaania Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 13 marca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do Was pytanie, moze któraś już wcześniej się z tym spotkała, miałam długie ale bardzo regularne cykle, zaczęliśmy się starać o dzidziusia i dwa miesiące temu zamiast miesiączki dostalam lekkie plamienie,które trwało 3 dni, najpierw pomyśalam, że jestem w ciąży, ale dwa test wyszły negatywne, poszłam na wizytę do lekarza i zapisał mi duphaston, miałam brać 2x1 przez 10dni, potem w ciągu kilku dni miałam dostać @ i 3 dniu cyklu zrobić badania hormonalne. Po 7 dniach od skonczenia opakowania tabletek dostałam lekkie krwawienie, trwało dosłownie przez chwilę i nasępego dnia tylko plamienie i nic więcej, czasami trochę krwi ze śluzem, czy moge to potraktować jako okreś?? bo nie wiem czy wtedy badania hormonów będą miały sens. prosze o proady, mój lekarz na urlopie i nie bardzo wiem, co teraz robić.

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie traktowała tego jako miesiączkę! Miałam podobną sytuację i poczekałam.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ