Forum Starając się - ogólne Czy po wodniaku jajowodu, zaszła któraś w ciążę?
Odpowiedz

Czy po wodniaku jajowodu, zaszła któraś w ciążę?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Monika.Żelazko Znajoma
  Postów: 17 2

  Wysłany: 17 września 2014, 16:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, jestem ciekawa czy, którejś się udało zajść w ciąże po usunięciu wodniaka jajowodu. Bardzo licze na Wasze odpowiedzi bomy z mężem staramy się 2 lata jestem po usunięciu jajowodu przwego z powodu wodniaka i troszkę się zawiodłam,że został mi tylko jeden jajowód.
  Czekam na odpowiedzi :) Z góry dziękuję :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego