X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy po wodniaku jajowodu, zaszła któraś w ciążę?
Odpowiedz

Czy po wodniaku jajowodu, zaszła któraś w ciążę?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Monika.Żelazko Znajoma
  Postów: 17 2

  Wysłany: 17 września 2014, 16:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam, jestem ciekawa czy, którejś się udało zajść w ciąże po usunięciu wodniaka jajowodu. Bardzo licze na Wasze odpowiedzi bomy z mężem staramy się 2 lata jestem po usunięciu jajowodu przwego z powodu wodniaka i troszkę się zawiodłam,że został mi tylko jeden jajowód.
  Czekam na odpowiedzi :) Z góry dziękuję :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ