Forum Starając się - ogólne czy podczas ciąży można krwawic?
Odpowiedz

czy podczas ciąży można krwawic?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • ruda 87 Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 16 kwietnia 2017, 21:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  cześć dziewczyny. jestem 13 dzień po transferze. 11 dpt pojawiło się u mnie lekkie różowe plamienie. na drugi dzień było lekko brązowe. a dziś pojawiła się krew... wyczytałam w internecie że może to być np krew z tego że jeden zarodek się nie zagniezdzil a drugi przetrwał. szukam trochę pocieszenia przed jutrzejszą beta o ile ona wogole ma jeszcze sens. czy ktoś może zna taki przypadek ? albo miała któraś z was krwawienie a mimo to się udało?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ