X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy podczas ciąży można krwawic?
Odpowiedz

czy podczas ciąży można krwawic?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ruda 87 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 16 kwietnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny. jestem 13 dzień po transferze. 11 dpt pojawiło się u mnie lekkie różowe plamienie. na drugi dzień było lekko brązowe. a dziś pojawiła się krew... wyczytałam w internecie że może to być np krew z tego że jeden zarodek się nie zagniezdzil a drugi przetrwał. szukam trochę pocieszenia przed jutrzejszą beta o ile ona wogole ma jeszcze sens. czy ktoś może zna taki przypadek ? albo miała któraś z was krwawienie a mimo to się udało?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ