X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są dziewczyny z miasta Łodzi?
Odpowiedz

Czy są dziewczyny z miasta Łodzi?

Oceń ten wątek:
  • Pufi Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc,

    Szukałam topiku o Łodzi, ale nie znalazłam.
    Jak już jest to przepraszam i poproszę o przekierowanie.

    A jak nie ma to zapraszam łodzianki, rodowite i napływowe.

    Ja dopiero zaczynam:)

    33 lata
    synek, 6 lat
    6b494c7d38d4b3d81d3850638f0acc81.png
  • pati85 Autorytet
    Postów: 320 181

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc

    Ja jestem rodowitą Łodzianką, od 4 lat mieszkam na Wzniesieniach łódzkich.
    To jest moj drugi cykl po poronieniu, zanim zaszlam w ciaże staralismy sie ok 7 miesiecy.
    Moj syn w październiku skonczyl 7 lat i uwazam, ze to ostatni gwizdek na rodzenstwo dla niego.

    Pufi lubi tę wiadomość

    4c3tpc0zeu5it3zr.png


  • Pufi Znajoma
    Postów: 21 4

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati85 wrote:
    Czesc

    Ja jestem rodowitą Łodzianką, od 4 lat mieszkam na Wzniesieniach łódzkich.
    To jest moj drugi cykl po poronieniu, zanim zaszlam w ciaże staralismy sie ok 7 miesiecy.
    Moj syn w październiku skonczyl 7 lat i uwazam, ze to ostatni gwizdek na rodzenstwo dla niego.

    :) Też mam synka z października, mój skończył 6 lat.
    Też uważam, że to mój ostatni moment na drugie dziecko
    Życzę Ci powodzenia

    33 lata
    synek, 6 lat
    6b494c7d38d4b3d81d3850638f0acc81.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja też z Łodzi. Wiek 26 lat. Starania od 10 miesięcy. Diagnoza przedwczesne wygasanie jajników. Dzieci jak do tej pory brak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez staramy sie od grudnia wczoraj monitoring i dwa pecherzyki dominujacy lewy13mm i prawy 16mm mam nadzieje ze sie uda bo taka wielkosc w 7dc wiec chyba owulka przychodzi wczesniej.. jak jest u Was przy jakiej wielkosci sie staracie? Codziennie? Co drugi dzien?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzmią obiecująco twoje pęcherzyki. Niestety nie odpowiem ci bo nie wiem jak to wygląda u mnie bo zazwyczaj przy każdym usg jest słabo. Ostatnio w 15dc tylko 7 mm. Od nowego cyklu prawdopodobnie będę podchodzić.do inseminacji więc zobaczymy jak leki tonwystymuluja i co z tego wyjdzie. Staram się już 10 miesięcy i podejrzewam że owulacji ciągle brak bez wspomagaczy nie pójdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubiearbuza20 robiliscie jakies badania kontrole ect masz dobrego lekarza prowadzacego w Łodzi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko okaże się w najbliższym czasie. Lekarz wydaje się konkretny. Robiliśmy badania mąż nasienia i wszystko w porządku ja fsh lh amh j i jeszcze jakieś ft4 ft3 prolaktyna. Ogólnie amh 1,32 co lekarz określa nie zaciekawieniem ze mało zostało tych komórek podwyższone fsh i lh co oznacza wyczerpującą się rezerwę jajników. Byłam teraz na wizycie dostałam clo 2x1 tab. Na początku marca podchodzę do pierwszej inseminacji. W planie są 3 inseminacje więcej lekarz twierdził że nie ma sensu tylko podejść do on vitro. Niestety kasa okrojona kto by się spodziewał ze taka diagnoza będzie. Ale cóż będzie trzeba rozważyć kredyt chociaż liczę ze moze uda się inseminacja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki lekarz jesli moge spytac? Ja z racji tego ze w pracy mam luxmed to testuje ich ale niestety nie mam za dobrych opinii

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie dzisiejsze usg:
    11dc:
    Endometrium 8mm/ w 7dc było 4mm
    Jajnik prawy 41*22mm z pecherzykiem 23mm*19mm/ w 7dc 16mm*11mm
    Jajnik lewy najwiekszy pecherzyk 11mm/ w 7dc było najwiekszy pecherzyk 13mm
    Zatoka douglasa ze sladowa iloscią płynu/ w 7d brak płynu
    Także nie pęka...dzis luzujemy lejce i bedziemy serduszkowac jutro..

  • Karollka Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 18 lutego 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, melduje się kolejna łodzianka.
    Staramy się o dzidziusia od lipca, diagnoza PCOS.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Karolka:) czy masz PCOS potwierdzone przez innego lekarza? bo mi wczoraj jakis konował wmawiał, ze mam pcos II stopnia jajnik lewy nieczynna i zro pecherzyków ( byłam na monitoringu w lux medzie w 7 i 11 dc i były wszystko ok ale w czw nie mieli termini i musiałam na szybko znaleźć i trafiłam na takiego chama!. Dzis byłam w lux medzie wszystko sie potwierdziło z monitoringu z 7 i 11dc i dzid 15dc i juz slad po owulacji:)

  • Karollka Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 19 lutego 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety potwierdzone przez kilku lekarzy.
    Obecnie kończe pierwszy cykl z clo.

    Do lux medu chodzisz do jakiegoś konkretnego lekarza ? Bo ja jakoś nie miałam szczęścia do tamtych lekarzy i obecnie chodzę prywatnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak potwierdzone to ok - w kazdym razie omijajcie pseudo dr diatosza - izba lekarska powinna go pozbawic prawa wyk. Zawodu.Chodze do dr.majosa na dowborczykow bardzo mily facet na milionowej mialam usg u p.dr sofiji i dr.n.med nazwisko na w ale nie pamietam tez fajne babeczki bez sciemy ale najlepsza jest p.dr lipecka jak dla mnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :) Ja również z Łodzi, staramy się o pierwszą dzidzię od sierpnia, ale z uwagi na wyjazdy mojego , czuję niedosyt - w sensie ze za mało się staralismy i tak naprawdę to chyba dopiero od tego miesiąca....tak czy inaczej poki co bez rezultatów....w pierwszym tyg marca mam wizytę u swojego lekarza, który najprawdopodbniej wdrozy stymulację owulacji. Pok co jeszcze nie monitorowalam cyklu ale myślę ze wkrótce bedzie trzeba. Ze swojego gin jestem zadowolona , chodze do niego właściwie od zawsze (mimo, że zdarzyło mi sie być na wizycie u innego lekarza) ale czasem mnie korci zeby iść do innego i sprawdzić wszystko. Poki co zobacze co moj gin mi powie w marcu :)

    Pozdrawiam Was:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    INFINITY8 wrote:
    Jak potwierdzone to ok - w kazdym razie omijajcie pseudo dr diatosza - izba lekarska powinna go pozbawic prawa wyk. Zawodu.Chodze do dr.majosa na dowborczykow bardzo mily facet na milionowej mialam usg u p.dr sofiji i dr.n.med nazwisko na w ale nie pamietam tez fajne babeczki bez sciemy ale najlepsza jest p.dr lipecka jak dla mnie.

    Czy mówisz o dr Sofii mendryka - Stankeycz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pseudo dr diatosz z pseudo gabinetem na tuwima masakra powiedzial mi ze mam pcos 2 st ze jajnik lewy nie pracuje nie rosna pecherzyki na moje pytanie a co z pecherzem ktory w 11dc mial 23mm? Odp nie ma wchlonal sie? Ja jak to mozliwe on; widze ze pani wie lepiej niech pani placi i niech zejdzie mi z oczu...cham i prostak. U dr.Sofiji bylam na ost usg i bylo ok potwierdzila mi ze pecherzyk pekl z pr jajnika zapytala czy sie zgadza;) takze nie grala w ciemno i nie wypytywala mnie o poprzednie usg zeby dac dobra odp. Ja wizyte u niej oceniam na 10 porownujac z dziatoszem to na 100. A Ty masz zle wrazenia, czemu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie, ja absolutnie nie mama złych wrażeń:) Tylko moja koleżanka do niej chodzi, prowadziła również jej ciąze i koleżanka była zdowolona, urodziła 2 mce temu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobra wiadomosc:) wlasnie Dziewczyny ze swoich doswiadczen jakiego lekarza z Łodzi polecacie? Stworzmy biala liste dla Łodzi

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 25 lutego 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno dr Nowak jest ok.
    Ja mieszkam terazw Skierniewicach, ale do lekarza jezdzę do Gamety. Jutro wizyte mam przed sobotnią/ poniedzialkową iui.
    A Wy gdzie iui robicie?

    M&M
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ