X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są dziewczyny z miasta Łodzi?
Odpowiedz

Czy są dziewczyny z miasta Łodzi?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja praktycznie od zawsze chodze do dr Opinca, nie wiem czy go kojarzycie? W swoim gabinecie ma usg. Byłam u kilku innych lekarzy ale jakoś zawsze do niego wracalam....


    Fajnie, że jest nas coraz więcej i możemy się powymieniać spostrzeżeniami :)

  • Karollka Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie chodzę do dr Ewy Roczniok. Jak dla mnie jedyny minus to taki że przyjmuje tylko prywatnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Staraczki Łodzianki ;-)ja staram się od niedawna, teraz 3 cykl, więc myślę, że jeszcze trochę drogi przede mną, zwłaszcza, że mam lekko podwyższoną prolaktynę. Ja leczę się u dr Kocięby - Gała, bardzo sensowna i miła lekarka.

  • Karollka Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 11 marca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Olciaa :)
    miałam okazję raz być u pani doktor Kocięby-Gały bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiła.
    Ponieważ mam pakiet w Lux medzie najprawdopodobniej wybiorę ją do prowadzenia mojej ciąży :)

    Bierzesz jakieś leki na zbicie prolaktyny ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Karollka, dopiero dziś weszłam na forum :-) Od ponad miesiąca biorę bromergon oraz euthyrox 25. Jak długo się staracie? my od 3 miesięcy, ale na samym początku chciałam zrobić badania bo od zawsze miałam pokręcone cykle, pozdrawiam

  • Karollka Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 18 marca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też brałam bromergon ale bardzo źle się po nim czułam ( gdybyś potrzebowała mam całe nietknięte opakowanie, oddam w dobre ręce :) ), pani doktor zmieniła mi go na parlodel cena o wiele wyższa ale skutków ubocznych mniej, przynajmniej dla mnie.

    Staraliśmy się od lipca zeszłego roku, ostatni cykl został zakończony sukcesem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Staraliśmy się od lipca zeszłego roku, ostatni cykl został zakończony sukcesem :)[/QUOTE]

    Gratulacje!!! A jak się teraz czujesz?

    agatkaa lubi tę wiadomość

  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 18 marca 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam i co widzę :) Karolka gratuluje :))

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 23 marca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    cześć Staraczki Łodzianki ;-)ja staram się od niedawna, teraz 3 cykl, więc myślę, że jeszcze trochę drogi przede mną, zwłaszcza, że mam lekko podwyższoną prolaktynę. Ja leczę się u dr Kocięby - Gała, bardzo sensowna i miła lekarka.

    Olcia i jak oceniasz panią dr. Kociębę ja właśnie zobaczyłam, że przyjmuje w lux medzie wiec moze bym sie do niej wybrała jak jest profesjonalna i zleca odpowiednie badania szczegolnie te przed ciążą i w czasie ciąży?

    buziaki

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Infinity :-) dr Gała to bardzo sympatyczna i rzeczowa osoba. Chodzę do niej już od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Poza tradycyjnym badaniem, pani dr zleciła mi badania hormonalne i poleciła, żebym skonsultowała się jeszcze z ginekologiem - endokrynologiem. Ja trafiłam do niej po przeczytaniu pozytywnych komentarzy w internecie. Daj znać koniecznie jakbyś się zdecydowała :-)
    Jak długo starasz się o ciążę?
    pozdrawiam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam prośbę czy możecie mi polecić gdzie moge w Łodzi lub jej okolicach zrobić usg - monitoring na na nfz?

  • Ivo Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, też jestem z Łodzi , mam 41 lat, córcie 17 lat i zaczęliśmy staranie o drugiego dzidziusia. To będzie drugie podejście, bo właśnie wczoraj dostałam @ :( Na razie próbujemy bez farmakologii. Pierwsze dziecko ciąża prowadzona przez dr Opinca ,ciąża była zagrożona ale poprowadził nas przez nią super.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Ivo :) A nadal leczysz się u dr Opinca?

  • Ivo Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę ,że jeśli zajdziemy, będę ciąże prowadzić u niego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 18:37

  • elegia Znajoma
    Postów: 20 14

    Wysłany: 1 maja 2016, 01:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny;
    Ja również w Łodzi, mieszkam w Łagiewnikach :)
    3 lata temu ciąża zakonczoń poronieniem. BYł to dla mnie straszny cios, ze powiedzialam, że nie dam rady przeżyć czegos takiego jeszcze raz...była to pierwsza ciąża. Teraz mam 34 lata i obudził się we mnie instynkt :) Staramy się od marca. Za pierwszym razem zaszłam bardzo szybko a teraz okazuje się, że to wcale nie jest takie łatwe... co mnie bardzo frustruje.
    Ja chodzę do dr Estemberg ( Salve, LUX MED i gabinet na Próchnika) CUDOWNA kobieta. Bardzo mnie uspokoiła bo też trafiłam do palanta, który na podstawie usg stwierdził, że jajniki wygasły i jedyną szansą na dziecko jest IVF i jeszcze z komórką dawczyni.., tydzień przepłakałam. Dr Estemberg zrobiła monitoring cyklu i wszystko ok. Teraz ide na hsg a mąż na badanie nasienia bo powiedziała, że nie ma co czekać, choć nie dramatyzowała, że jestem za stara....

    elegia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Elegia, 3mam kciuki, żeby szybko udało Ci się przywitać Maluszka na świecie :-)Niestety wiem po sobie, że zajście w ciąże nie jest takie proste. Do tego tyle dziec i ciężarnych kobiet wokół. Ja też zastanawiam się nad badaniem hsg, ale na razie biorę bromergon i clo i mam nadzieje, że to pomoże :-)pozdr :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) widzę ze wolno bo wolna ale jednak troszeczkę nas przybywa :) Bardzo fajnie ze możemy się informować o lekarzach w naszym mieście. Ja obecnie zaczynam 10 cs. Dwa z clo i dupkiem mam już za sobą ale bez skutku...w tym m-cu robię sobie przerwę od clo i idę do innego lekarza. Mam nowy pakiet ubezpieczeniowy i póki co zapisałam się na wizytę i usg do Salve na Rzgowskiej na wizytę i usg do dr. Sofii Mandryka-Stankiewycz. Koleżanka była z niej zadowolona ale nie mam pojęcia jak podejdzie do mnie pod wzledem tego ze mimo starań nie zachodze...jeśli okaże się że kicha to będę próbować z innymi lekarzami. Swoją drogą jeśli któraś z Was ma doświadczenie lub słyszała o jakimś dobrym lekarzu zajmującym się niplodnoscia w Łodzi to piszcie!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2016, 19:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivo wrote:
    Myślę ,że jeśli zajdziemy, będę ciąże prowadzić u niego.

    A byłaś i niego już i mowilas ze się starasz? Zlecił Ci jakieś badania? Bo mi niestety nie ,nawet nic o tym nie wspomniał. Dal mi clo na 3 m-ce i duphaston no i 2 razy byłam na monitoringu przed i po ovu. Teraz wybieram się na konsultację do innego ginekologa.

  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 20 maja 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) dopiero znalazłam ten wątek.
    Ja też z Łodzi,a w sumie po przeprowadzce to z okolic.
    Staram się o Malucha już ponad 3 lata, 2 razy się udało ale na krótko...
    Niedawno straciłam Maleństwo 8/9 tydz, ale wierzę że Bóg ma jeszcze jakiś plan rodzicielski dla nas,choć czas nas goni.
    Ciąże były naturalne, podchodziłam też do in vitro, ale tam niestety bez rezultatu.
    Pozdrawiam

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Chociaż długo śledzę wątki na Ovu to dopiero teraz zdecydowałam się napisać.
    Jestem z Łodzi... staram się od ponad 2 lat. Przez długi okres brałam Clo i dupka. Obecnie jestem w 1 cyklu z letrozolem i luteiną. Mam stwierdzone PCOS a do lekarza chodzę prywatnie

    Pozdrawiam

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ