X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy są tu jakieś Dziewczyny z Uk które mogę napisać coś o CYCLOGEST
Odpowiedz

Czy są tu jakieś Dziewczyny z Uk które mogę napisać coś o CYCLOGEST

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie szukam dziewczyn które mogą napisać coś o Cyclogest .... Chodzi mi o ogolną opinię na jego temat ... Czytalam już trochę fora angielskie ale chce też znać opinie rodaczek :) :) Proszę bez zbędnych komentarzy typu ( karalne jest pisanie o lekach ) ... Dzięki za wszelką pomoc ...

  • Bling29 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podbijam temat Kochane :) wlasnie przepisano mi ten lek z uwagi na krwawienia w dwoch poprzednich ciazach ;) ale kazano zaczac brac po pozytywnym tescie ciazowym :/ chcialam zaczac stosowac 3dni po skoku w celu lepszego zagniezdzenia

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam cyclogest w 3 ciążach, działa zdaje się na takiej samej zasadzie jak luteina czy duphaston.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • yenesa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cxesc kochane
    Troche pozno ale powiem wam ze fora duzo pomafaja w staraniach lub w problemach
    Ja bralam cyclogest w zestawieniu ze stertdem I z pco po 3 latach starsn byla fasolka teraz ma 3 lata I statsmy sie o kolejne tez z pomoca cyclogest

    Warto staralismy sie 3 lata ponad ale angielscy doktorzy ro idioci I powiedzieli ze nie bede miala dzieci a Polski gin w Greenwich odrazu zadzialala
    Yeraz tez jestem na cyclogest I w ciazy bylam do 20 tyg na podtrzymanie

    Ufam cyclohest

    Prawdziwy przyjaciel to ten ktorego wybral zanas czas
  • yenesa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 marca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki za te literowki ale pisze szybciutko na tym tel I wychodze na analfabetke

    Prawdziwy przyjaciel to ten ktorego wybral zanas czas
  • aneta2007 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 15 marca 2021, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super :) wogole nie uczula wlachania sie super jeden z lepszych lekkow :)

    jezeli jest ktos zainteresowany mam dwa opakowania do odsprzedazy plus 4 pojedczyne gobulki ktore doruze za darmo jezeli jest ktos zainteresowany prosze o kontakt :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ