X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy taki progesteron może świadczyć o ciąży
Odpowiedz

Czy taki progesteron może świadczyć o ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zizi96 Przyjaciółka
    Postów: 173 42

    Wysłany: 10 maja, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,
    Czy progesteron 16,16 ng/ml 7-8 dpo może świadczyć o ciąży ?

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5939 11444

    Wysłany: 10 maja, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi96 wrote:
    Hejka,
    Czy progesteron 16,16 ng/ml 7-8 dpo może świadczyć o ciąży ?
    Taki progesteron świadczy o tym że była owulacja.

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje (teraz: letrozol, NAC, ACC, estrofem, 2x eutrig HP, luteina)

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 18 maja, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Robiłam progesteron w 22dc, wynik 16.010 a w 24dc 16.190. Beta z 26dc wyszła niestety <0.100. Czy możliwe, że jeszcze coś z tego będzie? Testy owu pozytywne 5.05 ale w sumie do zapłodnienia mogło dojść jeszcze kilka dni później. Czytałam tu na grupie, że beta potrafiła być 'ujemna' a kilka dni później jednak wyszła ciąża. Dodam, że z moim pierwszym dzieckiem testy w ogóle zaczynały być pozytywne kilka dni po spodziewanej @.

    Emma9889
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9453 10023

    Wysłany: 20 maja, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma9889 wrote:
    Hej. Robiłam progesteron w 22dc, wynik 16.010 a w 24dc 16.190. Beta z 26dc wyszła niestety <0.100. Czy możliwe, że jeszcze coś z tego będzie? Testy owu pozytywne 5.05 ale w sumie do zapłodnienia mogło dojść jeszcze kilka dni później. Czytałam tu na grupie, że beta potrafiła być 'ujemna' a kilka dni później jednak wyszła ciąża. Dodam, że z moim pierwszym dzieckiem testy w ogóle zaczynały być pozytywne kilka dni po spodziewanej @.
    Powtórz betę i będziesz wiedzieć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma9889 wrote:
    Hej. Robiłam progesteron w 22dc, wynik 16.010 a w 24dc 16.190. Beta z 26dc wyszła niestety <0.100. Czy możliwe, że jeszcze coś z tego będzie? Testy owu pozytywne 5.05 ale w sumie do zapłodnienia mogło dojść jeszcze kilka dni później. Czytałam tu na grupie, że beta potrafiła być 'ujemna' a kilka dni później jednak wyszła ciąża. Dodam, że z moim pierwszym dzieckiem testy w ogóle zaczynały być pozytywne kilka dni po spodziewanej @.
    powtórzyłaś test? lub betę?

  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 21 maja, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dołączę do pytania
    Owulacja była raczej 7 maks 9 dni temu
    Rano test negatywny, ale progesteron dzisiaj (23 dzień cyklu) 21,9 ….
    Jest szansa na ciążę? Bo według wykresu z alabu to taki progesteron jest w 1 trymestrze ….

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 21:45

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9453 10023

    Wysłany: 21 maja, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis2 wrote:
    To ja dołączę do pytania
    Owulacja była raczej 7 maks 9 dni temu
    Rano test negatywny, ale progesteron dzisiaj (23 dzień cyklu) 21,9 ….
    Jest szansa na ciążę? Bo według wykresu z alabu to taki progesteron jest w 1 trymestrze ….
    Nie sugeruj się normami laboratoryjnymi. Są dziewczyny, które mają progesteron 7 dpo powyżej 30 a ciąży nie ma. Taki progesteron świadczy tylko i wyłącznie o tym, że owulacja była.

    Mantis2 lubi tę wiadomość

  • Hibiskus Autorytet
    Postów: 334 307

    Wysłany: 21 maja, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis2 wrote:
    To ja dołączę do pytania
    Owulacja była raczej 7 maks 9 dni temu
    Rano test negatywny, ale progesteron dzisiaj (23 dzień cyklu) 21,9 ….
    Jest szansa na ciążę? Bo według wykresu z alabu to taki progesteron jest w 1 trymestrze ….

    Ja w poprzednim cyklu 7dpo miałam progesteron 26.7, a ciąży nie było ;) też się nakręcalam, ale nie warto. Wysoki progesteron świadczy tylko o tym, że owulacja była i że była dobrej jakości 🙂

    Starania o pierwsze👶

    ✅PCOS --> brak regularnych miesiączek, brak owulacji

    ✅Pierwszy cykl stymulowany--> ❎
    ✅Drugi cykl stymulowany--> ❎
    ✅ Trzeci cykl stymulowany --> ❓
    Pierwszy monitoring - 10 dc - 10.06 - jajniki drobnopecherzykowe
    11-16.06 - zastrzyki Fostimon
    17.06 - drugi monitoring

    🌼 Pozostałe leki/ suple: Formetic (metformina), Dostinex (raz w tyg.), Fertistim, Wit. D, Omega 3, Wiesiołek
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 21 maja, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    Ja w poprzednim cyklu 7dpo miałam progesteron 26.7, a ciąży nie było ;) też się nakręcalam, ale nie warto. Wysoki progesteron świadczy tylko o tym, że owulacja była i że była dobrej jakości 🙂

    Dziękuję ❤️ to czekam.

  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 126 61

    Wysłany: 21 maja, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Nie sugeruj się normami laboratoryjnymi. Są dziewczyny, które mają progesteron 7 dpo powyżej 30 a ciąży nie ma. Taki progesteron świadczy tylko i wyłącznie o tym, że owulacja była.


    Dziękuję ❤️ pozostaje mi tylko już czekać ❤️

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9453 10023

    Wysłany: 21 maja, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis2 wrote:
    Dziękuję ❤️ pozostaje mi tylko już czekać ❤️
    7 dpo to bardzo wcześnie na test. Poczekaj chociaż do 11-12. Trzymam mocno kciuki ✊🏻

  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 21 maja, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    powtórzyłaś test? lub betę?

    Robiłam test wieczorem ale taki cień znowu... A @ nadal nie ma... Nie wiem czy duphaston mógł rozregulować mi cykl czy to faktycznie ciąża a jak nie to co... 🫤 W sobotę, niedzielę i wczoraj miałam coś jakby plamienie ale tylko w momencie gdy się podcierałam, nawet na wkładce nic. Dzisiaj już nic... Poczekam do pt, jak nie dostanę to zrobię betę, już na pewno będzie coś wiadomo.

    Emma9889
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma9889 wrote:
    Robiłam test wieczorem ale taki cień znowu... A @ nadal nie ma... Nie wiem czy duphaston mógł rozregulować mi cykl czy to faktycznie ciąża a jak nie to co... 🫤 W sobotę, niedzielę i wczoraj miałam coś jakby plamienie ale tylko w momencie gdy się podcierałam, nawet na wkładce nic. Dzisiaj już nic... Poczekam do pt, jak nie dostanę to zrobię betę, już na pewno będzie coś wiadomo.
    myślę, że to plamienie to mogła być implantacja, możesz spróbować zatestować jutro lub bezpieczniej iść w piątek na betę, to może być to :) zwłaszcza, że pisałaś, że testy w poprzedniej ciąży późno wychodziły :)

  • Emma9889 Koleżanka
    Postów: 35 2

    Wysłany: 22 maja, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    myślę, że to plamienie to mogła być implantacja, możesz spróbować zatestować jutro lub bezpieczniej iść w piątek na betę, to może być to :) zwłaszcza, że pisałaś, że testy w poprzedniej ciąży późno wychodziły :)

    Dostałam @ 😔😔😔

    Emma9889
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ