X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to ciąża ;)
Odpowiedz

Czy to ciąża ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mistake Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 20 lipca 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) jestem tu nowa zaczęłam mierzeniem temp od 24 dnia cyklu. teraz jestem już 2 dni po spodziewanej @ no i nurtuje mnie pytanie jak u was wyglądał śluz w pierwszych dniach ciąży?
    Ogólnie mam objawy na ciąże, ale test robiony w dniu @ nic nie wykazał.. :( martwię się bo to moja 2 ciąża by była a pierwszą poroniłam w 8 tyg..

    dodam że temp od od 28 dnia cyklu utrzymuje się na poziomie 37 stopni;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2013, 10:59

  • Ana27 Autorytet
    Postów: 1316 998

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, takie mierzenie temp od nawet nie połowy cyklu tylko końca jest bezsensowne niestety:) Ważny jest wzrost temp a nie sam jej wskaźnik:) Temperaturą zatem bym się nie sugerowała na Twoim miejscu, a co do śluzu to też różnie bywa, zazwyczaj jest kremowy, ale wiele kobiet ma brudzenia albo w ogóle nic a też są w ciąży. Test zrób parę dni po miesiączce dla pewności, powodzonka;))

    zsxuot7.png
  • mistake Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, że to mierzenie temp. trochę bez sensu ale postanowiłam, że jak już zacznę to i kolejny cykl będę mierzyć. U mnie śluz też jest kremowy, czuje się senna, zmęczona, piersi są cieżkie, ciągle głodna, wzdęta, no i pojawił się katar lekki wodnisty tak samo jak w poprzedniej ciąży..
    Czekam do poniedziałku i pobiegnę na Bete ;)

  • Ana27 Autorytet
    Postów: 1316 998

    Wysłany: 20 lipca 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też byłam bardzo senna na samym początku ciąży, dla mnie to był szok bo nigdy nie chodziłam spać o 21 tak jak początkiem ciąży:) Tak czy siak, tyle objawów na tak wczesnym początku ciąży występuje chyba przy bardzo dużej ilości hormonów? uczucie głodu pojawiło się u mnie w 2 trymestrze podobnie jak wzdęcia:P No ale każdy organizm jest inny. Trzymam kciuki za wysoką betę w poniedziałek, a póki co na spokojnie, co ma być to będzie i tak;))

    nat.mom lubi tę wiadomość

    zsxuot7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 24 dniu cyklu, mam prawie wszystkie objawy z pierwszej ciąży i mnie już szlak jasny trafia...bete powinnam zrobić w środę...ale zastanawiam się nad sikańcem...

  • mistake Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 20 lipca 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poprzedniej ciąży objawy też pojawiły się bardzo szybko bo już przed spodziewana @ wiedziałam że jestem;) testy wychodziły na 3 dni przed z bladą kreseczką, ale wtedy miałam cykle 36 dniowe, a teraz po łyżeczkowaniu 31..
    no i jelita szybciej pracują ;p Ja chodzę spać koło 22-23 wstaje 8,30 ale popołudniami muszę zrobić sobie drzemkę, albo dwie bo inaczej jestem nie przytomna ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mistake ja mam dokladnie tak jak ty... z tym ze moje jelita znwolnily znacznie co mi sie nie zdaza bo zawsze przed @ mam biegunke...

    tez musze sobie drzemke strzelic w ciagu dnia ale mysle ze to raczej dlatego ze ide spac okolo polnocy a wastale 6.30 rano.... i kolo 2 juz jestem zmeczona.

    caly zeszly tydzien mialam okropne mdlosci i zgage, dzis nic... kompletnie nic....

    kluja mnie jajniki i mam uczucie rozpychania.... szyjka jest tak srednio wysoko twarda zamknieta... i kluje mnie w pochwie... no i strasznie sie poce w dzien temperatura dochodzi mi do 37.5 i wiecznie chce mi sie pic.


    boje sie ze to moze byc pozamaciczna bo testy raz lekko pozytywne raz negatywne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszku, idź do lekarza..Upewnisz się czy wszystko dobrze. Tobie nie wolno sie teraz tak zamartwiać!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy uważacie, że ovufriend dobrze wyznaczył mi owulke? Wg niego dzisiaj jest mój 15dfl, zawsze mam 13dniową, dzisiaj test negatywny. Zastanawiam się czy aby do owulki nie doszło jednak 21dc? Co uważacie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elizka369 wrote:
    Hej, czy uważacie, że ovufriend dobrze wyznaczył mi owulke? Wg niego dzisiaj jest mój 15dfl, zawsze mam 13dniową, dzisiaj test negatywny. Zastanawiam się czy aby do owulki nie doszło jednak 21dc? Co uważacie?
    troche malo tych temperatur zeby stwierdzic napewno... ale jak dla mnie to owu moglas miec tak jak mowi program albo nawet w 25dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało, bo miałam zupełnie odpuścić, no ale ciężko z tym :) 25dc to już na bank po owulce było :) zastanawia mnie bardziej ten 21dc. Dzięki za odpowiedź

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niby moglby byc 21dc...

  • mistake Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 20 lipca 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta teraz już przestało mnie kluć w pochwie ale tak tydzień przed planowana@ okropnie mnie kuło.. w poprzedniej ciąży nie przywiązywałam do tego kłucia tak dużej wagi ale z tego co pamiętam to pojawiło się dopiero kolo 6 tyg. w dzień piesi mam słabo opuchnięte najbardziej są wieczorem i rano, nie wiem czy to normalne hmm.. ja już chyba wariuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mistake wrote:
    Puszysta teraz już przestało mnie kluć w pochwie ale tak tydzień przed planowana@ okropnie mnie kuło.. w poprzedniej ciąży nie przywiązywałam do tego kłucia tak dużej wagi ale z tego co pamiętam to pojawiło się dopiero kolo 6 tyg. w dzień piesi mam słabo opuchnięte najbardziej są wieczorem i rano, nie wiem czy to normalne hmm.. ja już chyba wariuje.
    ja mam wrazenie ze mam lekko opuchniete piersi... nie bola przy lekkim dotyki dopiero jak przycisne ale czasem mnie cos w nich kluje.... te klucia w pochwie mam kilka razy dziennie.... najbardziej martwia mnie bole z prawej i lewnej strony.... z prawej jest taki rozpychajacy( mozliwe ze jelita i blizny po wyrostku) a z lewej klujacy.... z tym ze ten z prawej bardziej mi dokucza

  • mistake Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 23 lipca 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej;) u mnie się już wszystko rozwiązało, bo dziś rano temp. spadła do 36,7, biegunka i miesiączka ;)

    ale najbardziej cieszy mnie to, że od tego cyklu możemy oficjalnie starać się o maleństwo po łyżeczkowaniu ;) poprzedni cykl to tzw. wpadka i dlatego tak się martwiłam ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ