X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to implantacja?
Odpowiedz

Czy to implantacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KAMA Przyjaciółka
    Postów: 66 88

    Wysłany: 5 marca 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, staramy się o ciążę, i po wielu przygodach teraz mam taką sytuację.. wczoraj 31 dzień cyklu- rano krwawienie dosłownie kilka kropel jasnej krwi, zauważyłam będąc w toalecie. Dzisiaj 32 cyklu, od popołudnia ciemnobrunatne plamienie.. wczoraj test negatywny, następny planuje zrobić jutro rano. Czy może to zwiastować wczesną ciążę? I zagnieżdżenie? Czy jednak spodziewać się okresu? W ostatnim czasie owulacja występuje między 18-20dc. Od 2 dni boli mnie głowa i czuje się słabo jak przy jakiejś grypie:(

    preg.png
    Starania o pierwsze 👶od 12.2020
    Marzec 2021- puste jajo 💔
    Listopad 2021- ciąża biochemiczna 💔
    Mutacja MTHFR heterozygota
  • Żelka1990 Autorytet
    Postów: 3288 1000

    Wysłany: 5 marca 2022, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagnieżdżenie może być 6-12 dpo wiec jest możliwe. A wcześniej nigdy nie miałaś takich plamien przed okresem?

    age.png
    age.png
  • KAMA Przyjaciółka
    Postów: 66 88

    Wysłany: 5 marca 2022, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żelka1990 wrote:
    Zagnieżdżenie może być 6-12 dpo wiec jest możliwe. A wcześniej nigdy nie miałaś takich plamien przed okresem?

    Właśnie nie. Dlatego to zastanawiające dla mnie. Nie wiem czy mogę się nakręcać na wymarzoną ciążę, czy powinnam się martwić jakimiś nieprawidłowościami

    preg.png
    Starania o pierwsze 👶od 12.2020
    Marzec 2021- puste jajo 💔
    Listopad 2021- ciąża biochemiczna 💔
    Mutacja MTHFR heterozygota
  • Kejt88 Autorytet
    Postów: 550 321

    Wysłany: 5 marca 2022, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama zrób betę jeśli ciaza to napewno wykryje. Pytanie jeszcze jakiej czułości testów używałaś? Bo niektóre nie są tak czule aby szybko wykryć ciążę, trzymam kciuki !

    TSH : 7.26 -> 3.97 -> 2.73 :)))) poprawa <jupi>
    Ft3 : 4.17
    Ft4 : 11.70

    <3

    Euthyrox 70
    Pregna Start
    Folik
    Fertistim
  • Gosia84 Przyjaciółka
    Postów: 87 36

    Wysłany: 6 marca 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podepnę się . 23 dc brązowe plamienie tydzień do okresu . Ból jak na okres . Czy to niski progesteron ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ