X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to już???
Odpowiedz

Czy to już???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 18 września 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Ostatnią @ miałam 10 sierpnia 2016 roku.
    Mój cykl waha się między 30 a 32. Dziś jest 40 dzień cyklu
    Wydaje mi się,że na początku miesiąca doszło do zapłodnienia, choć nie wiem czy to możliwe. Dziś już mija 7 dzień opóźnienia @
    16 września robiłam test który wyszedł negatywny-myślę,że trochę za wcześnie, no ale cóż :( Jutro chyba pojadę na badanie beta hcg. Czy jeśli minęło 14 dni po stosunku test beta będzie prawidłowy?? Czy to będzie jeszcze za wcześnie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2016, 14:30

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 18 września 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak 14 dni od ostatniego stosunku beta już wyjdzie, zresztą test też powinien już wyjść

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • maryska2112 Przyjaciółka
    Postów: 105 23

    Wysłany: 18 września 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok. dziękuję za wiadomość.
    Mam takie jeszcze jedno pytanie.
    Można zajść w ciążę 5 dni przed planowaną @??
    Wydaje mi się,że chyba to nie możliwe. Chyba że owulacja mi się przesunęła, ale czy aż o tyle?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 18 września 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy i planowana @ by sie przesunęła ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Paulinaa26 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 18 września 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki Mam pytanie, mój cykl to na ogól 33 dni, owulację miałam 5.09 dni płodne zaczęły mi się 31.08 i zaczęłam z mężem starania raczej co dzień. Ósmego dnia po owu byłam na bhcg i wyszedł mi wynik 0.148 czy za wcześnie poszłam?? tego co wyczytałam wynik 0.100 oznacza brak ciąży czy te 48 dodatkowe może dawać nadzieję? Czy może to świadczyć o BARDZO wczesnej ciąży ?? Pozdrawiam :)

    Paulinaa26
    Szymonek <3 21.05.2013 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maryska2112 wrote:
    Ok. dziękuję za wiadomość.
    Mam takie jeszcze jedno pytanie.
    Można zajść w ciążę 5 dni przed planowaną @??
    Wydaje mi się,że chyba to nie możliwe. Chyba że owulacja mi się przesunęła, ale czy aż o tyle?
    5 dni przed @ nie da się zajść w ciążę. Jeżeli wtedy była owulacja to nie było to 5 dni przed @ tylko około 14.
    Skąd wiesz, że na początku miesiąca doszło do zapłodnienia?
    A co do testu 14 dni od stosunku.... To zależy jak blisko owulacji był stosunek. 14 dni to od dnia owulacji się liczy. Proponuję udać się na beta hcg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaa26 wrote:
    Witam kobietki Mam pytanie, mój cykl to na ogól 33 dni, owulację miałam 5.09 dni płodne zaczęły mi się 31.08 i zaczęłam z mężem starania raczej co dzień. Ósmego dnia po owu byłam na bhcg i wyszedł mi wynik 0.148 czy za wcześnie poszłam?? tego co wyczytałam wynik 0.100 oznacza brak ciąży czy te 48 dodatkowe może dawać nadzieję? Czy może to świadczyć o BARDZO wczesnej ciąży ?? Pozdrawiam :)
    Za wcześnie poszlas. Zarodek mógł się nawet nie zagniezdzic. A w tym 48 dużych nadziei bym nie pokladała niestety. Sprawdź betę za jakiś czas.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ