X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to ma znaczenie?
Odpowiedz

Czy to ma znaczenie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Elena91 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 22 listopada 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infekcji nie mam. Okres 28.11 dopiero powinien być. W sierpniu 14-18. we wrześniu spóźniony 12-16. Kolejny 7-10.10. Ostatni 3-7.11.

    Wczesnirj mialam regularne co 25-27 dni. I trwał 5 dni.

    Ostatnie moje współżycia z partnerem czuje jakby pochwa była ciasna. Jest wieksza przyjemność w teakcie ale po czuje dziwne pieczenie/mrowienie. Nie wiem czemu. Po podmyciu się po seksie plynem lactacyd te uczucie mija.

    Jestem ostsynio bardziej senna nerwowa i tkliwsze mam pietsi.

    A moje pytanie cxy te uczucie "ciasnej" pochwy może być w ciąży?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy nr 1 jak infekcja jednak, skad wiesz ze nie masz? Robiłaś wszystkie posiewy i wymazy?
    Objawy nr 2 raczej poprostu jak w 2 fazie cyklu czyli efekt wyzszego proga. Sennosc moze wynikac z niskiego cisnienia ostatnio, złego stanu powietrza, czegokolwiek, nie koniecznie z ciazy. Poza tym przed pozytywnym testem rzadko sa objawy. Ja tkliwe piersi miewam zawsze na pare dni przed @, senna jestem rowniez.
    Żeby nie bylo, ze wykluczam ciaze, ja lekarzem nie jestem ani testem ciazowym ;)
    Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i czekac na dzien @ i zatestowac. Tyle

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 25 listopada 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciąży raczej w drugą stronę bo się wszystko rozpulchnia i jest bardziej ukrwione. Zamyka się szyjka. Test i lekarz prawdę powiedzą.

    zem3qps6in5tddof.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ