Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to może świadczyć o implantacji zarodka ?
Odpowiedz

Czy to może świadczyć o implantacji zarodka ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monikahaa123 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 23 maja, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spóźnia mi się okres cykle mam 28-31 dni dzisiaj jest 33 dzień cyklu i zauważyłam lekkie brązowe plamienie rano później nie było nic po powrocie z pracy było trochę więcej ale nic nie zostawało na podpasce i teraz znowu nic , czy to może oznaczać implantację czy już raczej za późno?

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9273 9834

    Wysłany: 23 maja, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli masz cykle 28-31 dni, czyli owulacja wypadałaby w 14-16 dniu cyklu. Do zagnieżdżenia dochodzi między 8-12 dniem po owulacji. Wydaje mi się, że na implantację może być za późno, ale świat różne historie widział. Robiłaś test?

  • Monikahaa123 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 23 maja, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Jeżeli masz cykle 28-31 dni, czyli owulacja wypadałaby w 14-16 dniu cyklu. Do zagnieżdżenia dochodzi między 8-12 dniem po owulacji. Wydaje mi się, że na implantację może być za późno, ale świat różne historie widział. Robiłaś test?
    Tak w poniedziałek rano miałam wrażenie że jest coś ale bardzo delikatnie ale wczoraj dwa testy rano i jeden popołudniu i wszystkie negatywne

  • SailorMoon Autorytet
    Postów: 583 1124

    Wysłany: 23 maja, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikahaa123 wrote:
    Tak w poniedziałek rano miałam wrażenie że jest coś ale bardzo delikatnie ale wczoraj dwa testy rano i jeden popołudniu i wszystkie negatywne
    Zrób bhcg, rozwieje wszelkie wątpliwości 🌸

    05.24 cb
    07.24 ⏸️

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 TOP gadżetów przydatnych w opiece nad noworodkiem

Produkty, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka. Pomagają, wspierają i ułatwiają codzienne funkcjonowanie młodych rodziców. Sprawdź naszą listę 6 najbardziej przydatnych gadżetów! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ