X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to mozliwe ze testy owu szybciej wyykryją ciaze niz ciążowe?
Odpowiedz

Czy to mozliwe ze testy owu szybciej wyykryją ciaze niz ciążowe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to mozliwe ze testy owu wykrywaja szybciej ciaze niz ciazowe? mi od wczoraj wychodza idealnie pozytywne owulacyjne, a ciazowe przed wczoraj wieczorem wczoraj rano blada ale to naprawde balda kreska, a wczoraj po poludniu negatyw ciazowy?(testy ciazowe tej samej firmy o czulosci 10 kupywane w dwoch roznych sklepach, owulacyjne nie wiem jakiej czulosci bo allegrowe i nic na nich nie pisze)

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 22 września 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie nie wiem , ale już gdzies tu na forum trafiłam na potwierdzenie , że owszem testy owulacyjne mogą ciąże wykryć tylko nie wiem jak szybko. Twoj wykresik całkiem ładny szanse są , trzymam kciuki

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 22 września 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie. Są to dwa zupełnie różne hormony, ponoć poziom LH w ciąży też rośnie, ale ponoć na późniejszym etapie.

  • Naxa Ekspertka
    Postów: 188 62

    Wysłany: 22 września 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście sprawdziłam, jak byłam w ciąży... i o ile testy ciążowe wychodziły dodatnie, to owulacyjne wskazywały tylko jedną kreskę, więc nie sądzę... ale trzymam kciuki za zieloność na Twoim wykresie Ania1986!!

    [img][/img][url][/url][url]

    https://bellybestfriend.pl/graph/c1c39f0ba777992f5962555063f7ccec

    27.05.2013r. [*] (8tc)[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jednak owulacja, wlasnie od godziny łupie mnie prawy jajnik!

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 22 września 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak późno owulka ?

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety, zawirowania po poronieniu, dobrze ze wogule sie pojawiła..

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 23 września 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To znaczy że jej jeszcze szansa w tym cyklu więc działaj ;-) a ja trzymam kciuki powodzenia

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 24 września 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam szczerze, że natknęłam się na jakieś forum, gdzie dziewczyny pisały, że testy owulacyjne wykryły im ciążę (na drugi dzień robiły test ciążowy i był pozytywny). Jednak jakoś nie mogę w to uwierzyć, bo to jednak dwa inne hormony no i test owulacyjny to test owulacyjny, jakby wykrywał ciążę to musiałby być jednocześnie testem ciążowym.

    20120810580117.png

    26ympwo.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ