X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to po prostu dziwny okres.. czy...?
Odpowiedz

Czy to po prostu dziwny okres.. czy...?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hentai Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ze swoim chłopakiem prawie rok, od ponad pół kochamy się bez zabezpieczenia. Czasami prezerwatywy, ale rzadko, częściej stosunek przerywany i nie mowcie że to nie jest metoda antykoncpecji i tak dalej bo to wiem, ale duzo rozmawialismy i wiem żeby mnie nie zostawił gdyby sie okazało ze jestem w ciazy.
    W tamtym miesiącu kochaliśmy sie w dni płodne, co prawda zawsze zdążał, choć wydawało mi się że na prawde w ostatniej chwili. Tyle sie naczytałam że preejakulat zawiera plemniki zdolne do zapłodnienia i stąd tyle wpadek. Ale skoro juz minelo tyle czasu i nie zabepieczamy sie szczegolnie w dni płodne to byc moze moj chłopak ich nie posiada?
    Do rzeczy. Czułam sie dwa tygodnie po tym stosunku dziwnie. Miałam zimne poty, napady gorąca, zaraz pozniej było mi cholernie zimno, czułam sie osłabiona, mogłam spac całymi dniami, nie miałam apetytu, były dni kiedy miałam ochote wszystkich pozabijac, bóle głowy były czasami nie do zniesienia. Moj P. pierwszy stwierdził ze to chyba ciaza.. Bo wiadomo zdążył ale róznie bywa..
    Okres mam zazwyczaj regularny, czasami dwa dni pozniej, dzien wczesniej, ale przez 3 miesiace co do dnia. Przed @ zawsze pochłaniam wszystko i nie mam innych objawów procz bolu brzucha ale dopiero w pierwszy dzień. Stojąc w aptece po test z przekonaniem o dwóch kreskach dostałam @. Ale kupiłam go. Niewazne ze dostałam bo tyle dziewczyn pisze ze nawet 3 miesiace w ciazy normalnie krwawiły (OKRES A NIE PLAMIENIE) bo po prostu zarodek nie był rozwiniety i nie zajmował tyle miejsca i stąd. Lekarze mowia ze to się zdarza, taki urok danej kobiety.
    No ale nic, @ wtedy przyszedl 5 dni wczesniej dlatego byłam zaskoczona. Trwał 4 dni był w miare normalny ale kilka dni po nim nie czułam sie jakoś lepiej. Czułam ze cos kurcze jest na rzeczy. Ale stwierdziłam ze moze moja psychika. W tym miesiacu rowniez był stosunek przerywany w dni płodne, dzien przed w dniu owulacji i dzien po.. Tydzien temu nie moglam dotknąc piersi, tak mnie bolały, spanie na brzuchu było wykluczone. Pare dni temu zaczela swedzieć mnie pochwa, kupiłam masc gdybym czasem rozwineła sie jakas infekcja , zauwazyłam tez ze moje wargi sromowe sa lekko sine, bardziej fioletowe niz rozowo czerwone. Jedna dziewczyna mówiła mi że ginekolog potwierdzała iż infekcja bądź grzybica może zwiastować ciąże ze względu na zmiane pH pochwy .Podczas jazdy samochodem jest mi strasznie nieodobrze, nie mam na nic siły, czuje się jak za przeproszeniem g****o, ciagle tylko spać i spać.. Okres dostałam w poniedziałek. Dzis jest środa a on jest taki inny.. Poleci wiecej krwi podczas załatwiania sie i podcierania, moze ze dwa razy było tak "normalnie" i troche skrzepów a teraz ledwo co. podpaske mogłabym zmieniać zaledwie dwa razy, jest prawie czysta, wczoraj zmieniałam chociaz nie było to wgl potrzebne ale dla higieny.. Zawsze zmieniałam okolo 5-6 razy, bol brzucha w pierwszy dzien był okropny, teraz ustał ale wciaz jest mi niedobrze, niewiele jem, wczoraj zjadłam duzo sledzi bo tak bardzo miałam ochote. Na dodatek wieczorem sie rozpłakałam. Tak po prostu, przyjechał moj chłopak a ja zamiast z nim rozmawiac prawie nic sie nie odzywałam tylko miałam ochote płakać, wszystko we mnie buzowało..
    Jezu dziewczyny myslicie ze to po prostu taki dziwny okres? Znacie jakies podobne przypadki? Gdy @ minie a ja dalej bede sie tak dziwnie czula to oczywiscie pojde do lekarza a wczesniej zrobie test.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2017, 15:44

    hentai
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wy chcecie mieć teraz dziecko czy nie bardzo? Bo z postu Twojego wynika jakby nie. I jeśli nie chcecie dziecka to dlaczego współżyjecie w czasie dni płodnych -skoro o nich piszesz znaczy ze jesteś świadoma tego kiedy je masz. I to nie jeden miesiąc tylko z tego co rozumiem jest tak cały czas. Dobrze mówisz ze stosunek przerywany nie jest zabezpieczeniem, to że (dosłownie mówiąc) wszystko z niego nie wyleci, bo zdąży wyjąć, nie znaczy że nie wyleci nic zdolnego do zapłodnienia.
    Ciężko powiedzieć czy to ciąża czy hormony miesiączkowe, skoro kupiłaś test i zapewne jeszcze nie używałaś to może warto zrobić dla własnego spokoju i wiedzy ;)

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob test jutro z 1 moczu bedziesz wiedziec na pewno.

    PS. Boisz się ciązy?

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ