Forum Starając się - ogólne Czy to poronienie?
Odpowiedz

Czy to poronienie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasickaaa87 Nowa

Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry, jestem tutaj nowa, z polecenia.

Dostałam wczoraj plamienie, dzisiaj mam lekki okres (25dc).

Zauważyłam na podpasce duży skrzep, nigdy tak nie miałam. Miał ok. 4 cm długości i 1 cm szerokości.

Przepraszam za dosłowność, ale nie mam się do kogo zwrócić ;((((

• nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzeba sie zwrocic do lekarza. Nikt tu nie jest jasnowidzem i nie powie Ci co sie stalo.

Kitty, kapturnica lubią tę wiadomość

• Kasickaaa87 Nowa

Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tym "incydencie" plamienie całkiem ustało. Boli mnie tylko okolica lewego jajnika, ale jakby niżej. W pon idę do gin bo na jutro nie ma już wolnych miejsc.

Nikt nie miał czegoś takiego?

• Rudasek Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czemu piszesz o poronieniu...to jestes w ciazy czy masz okres bo nie rozumiem!

kapturnica lubi tę wiadomość

" Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Ewelina88 Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem podczas okresu robią się takie skrzepy i różne mogą być tego przyczyny. Najlepiej iść do lekarza i on Ci wszystko wyjaśni.

kapturnica lubi tę wiadomość

zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • gigsa Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2014, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam kiedyś podobnie, a przy tym takie bóle, że aż ciemno w oczach się robiło. Wiem, że wtedy to na pewno nie było poronienie

Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ