X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to poronienie?
Odpowiedz

Czy to poronienie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasickaaa87 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry, jestem tutaj nowa, z polecenia.

    Dostałam wczoraj plamienie, dzisiaj mam lekki okres (25dc).

    Zauważyłam na podpasce duży skrzep, nigdy tak nie miałam. Miał ok. 4 cm długości i 1 cm szerokości.

    Przepraszam za dosłowność, ale nie mam się do kogo zwrócić ;((((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzeba sie zwrocic do lekarza. Nikt tu nie jest jasnowidzem i nie powie Ci co sie stalo.

    Kitty, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Kasickaaa87 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tym "incydencie" plamienie całkiem ustało. Boli mnie tylko okolica lewego jajnika, ale jakby niżej. W pon idę do gin bo na jutro nie ma już wolnych miejsc.

    Nikt nie miał czegoś takiego?

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czemu piszesz o poronieniu...to jestes w ciazy czy masz okres bo nie rozumiem!

    kapturnica lubi tę wiadomość

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem podczas okresu robią się takie skrzepy i różne mogą być tego przyczyny. Najlepiej iść do lekarza i on Ci wszystko wyjaśni.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam kiedyś podobnie, a przy tym takie bóle, że aż ciemno w oczach się robiło. Wiem, że wtedy to na pewno nie było poronienie

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ