Forum Starając się - ogólne Czy to zbyt dużo??
Odpowiedz

Czy to zbyt dużo??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka

Wysłany: 27 lutego 2013, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam takie pytanie borę obecnie 2 opakowanie Duphaston'u i codzennie Folic Acid ( kwas foliowy) oraz Pregnancy. Czy to nie jest za dużo witamin na raz? i czy Duhaston ma takie same działanie czy zmniejsa się jego siła? pozdrawiam

9be682372777df1d4b421ee5b5298756.png[/url]

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 09:34

Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Malvinka Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2013, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston to nie witaminy tylko hormony, więc jedno na drugie nie ma wpływu. Nie wiem czym jest Pregnancy, ale sprawdź czy ma w składzie kwas foliowy. Jeśli tak to nie powinnaś go już brać osobno.

Najlepsza rada: czytać etykiety, sprawdzać składy i MYŚLEĆ.

• Anka1986 Przyjaciółka

Wysłany: 27 lutego 2013, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Pregnancy ma w składzie kwas foliowy i są to Angielskie witaminy tak samo jak Folic Acid tylko że Pregnancy ma więcej witamin...ma aż 19 .Dzięki za radę więc odstawię Folic Acid.Dzięki pozdrawiam

9be682372777df1d4b421ee5b5298756.png[/url]

Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Ulala Autorytet

Wysłany: 11 marca 2013, 00:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania mieszkasz w uk? Ja tez :)
    Nie musisz odstawić kwasu foliowego bo bedziesz brała tylko 0.8 mg. Dopiero dawka 15mg moze byc szkodliwa. Ja zbiore 2 mg bo dali mi chemie po 2 ciąży. A wiec spokojnie :)

201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.