X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy uda mi sie kiedyś zajść w ciaze??
Odpowiedz

czy uda mi sie kiedyś zajść w ciaze??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • milenka0072 Znajoma
    Postów: 17 10

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się z partnerem staramy i nic :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czasem trzeba poczekac na malucha ....

  • milenka0072 Znajoma
    Postów: 17 10

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj czekamy, czekamy, w sumie parę miesięcy, ale jest ta obawa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile dokładnie jak możesz napisać ?

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my staramy sie z pomoca lekarza teraz pierwszy cykl, a tak ogólnie przed lekarzem to rok tak na poważnie :(


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuśka to teraz pójdzie szybciej zobaczysz tylko wiara wiara wiara w to ze się uda

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my nie zabezpieczamy sie od 5 m-cy, staramy sie w dni płode i niccccc :(

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz pierwszy cykl z żelem Conceive plus sie staramy wiec zobaczymy..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    oj ale mamy już koniec stycznia więc do marca szybko zleci :-)

    zleci zleci, oby tylko do wizytu u ginka - niech mi tu wszystko wyjaśnia! ;p
    zamiast męża będę miała siostrznice na ferie, także nie będę miała czasu myśleć za dużo i tęsknić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siostrzenica ci urozmaici ferie zobaczysz :-)

  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 8 lutego 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ten sam problem...staramy się z kalendarzykiem można powiedzieć rok, bez kalendarza to nawet 3 lata i nic ;( ani jednej zielonej kropy...miesiączki mam regularne, owulacje potwierdzone monitoringiem. Jedyne co mi dolega to słabe endomentrium i od tego cyklu będę to "leczyła" w sensie czerwonym wytrawnym winem, orzechami, Opearol'em etc. Mąż w tym miesiącu będzie robić badania to może dowiemy się czegoś więcej...Dodam że też jestem młoda mam 23 lata i to nieprawda że młode mają więcej szans na zajście...;/

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 8 lutego 2014, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szredi wrote:
    Witam, chciałabym się doradzić w sprawie bezpłodności,
    Jestem młodą kobietą (20lat) i od pół roku wraz z partnerem staramy się o dziecko. Jednak problem tkwi w tym , iż od kilku lat mam problem z nieregularnym miesiączkowaniem , niestety nie leczyłam tego ( pierwsza wizyta u lekarza ginekologa była ogromną porażką i trudno było mnie namówić na kolejną wizytę). Nietrudno się domyślić , że ze starań o maleństwo nic nie wychodzi. Parter pomógł mi się przełamać i w końcu zarejestrowałam się do lekarza , jednak wizytę mam dopiero na 21 marca. Do tej pory to chyba wyrwę sobie wszystkie włosy na głowie , bo nie wiem czego się spodziewać. Robiłam badania na TSH (jak byłam dzieckiem chorowałam na nadczynność tarczycy) i wszystko jest w porządku. Jak wiadomo starania o dzidziusia nie przynoszące skutku strasznie frustrują,boję się, że będe miala z tym ogromny problem.Ciągle mi się wydaje ,że TO już i uśmiechem na twarzy robie testy ciążowe , jednak ciągle jest tam jedna kreska . :( Czy mimo kilkuletniego braku leczenia miesiączkowania mam szansę na dziecko ? Nie wiem jak się uspokoić do tego marca ...
    Dziewczyny mają rację-podstawa to wizyta u gina i uregulowanie okresu.I przydałoby się potem usg sprawdzające czy masz wogóle owulację.Ja staram sie ponad 2 lata i nic.W końcu trafiłam do super lekarza bo miałam własnie nieregularne miesiączki i jak sie okazało zaburzenia owulacji lub jej brak.A moje badania hormonów itp wszystkie ok a jednak się nie udaje.Już 7 cykl biore leki na stymulacje owulki,co miesiąc usg itp a jednak dalej nie wychodzi.Możesz się domyślec jaka jest moja frustracja i rwanie włosów zważywszy że wszystkie koleżanki i kuzynki dookoła pozachodziły w ciąże a ja jedna nie.Mimo że oboje z mężem jestesmy zdrowi to i tak ciągle nic.Tylko po prostu szczęścia nam brakuje :( Nie martw się , jesteś młoda masz czas i na pewno Ci się uda jak uregulujesz okres:) Ja niestety nie mam tyle czasu, mam 31 lat i maks jeszcze 2 żeby zafasolkowac naturalnie-wg mojego lekarza i wyników badań :( 3mam kciuki za wszystkie staraczki i życzę Wam jak i sobie dużo szczęscia i cierpliwości :)

    relgh371ssmqv4f3.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ