X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy znacie taki przypadek?
Odpowiedz

Czy znacie taki przypadek?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Selenka Koleżanka
    Postów: 60 43

    Wysłany: 7 marca 2022, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Od dłuższego czasu śledzę to forum, a to mój pierwszy post. Chciałam zapytać czy któraś z Was zna, lub miała przypadek zajścia w ciąże przy współżyciu ostatniego dnia miesiączki? Obserwuje, że cykl miesiączkowy, organizm kobiety potrafi płatać figle, a wiadomo na takie pytanie ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć. Także może któraś z Was tak miała?
    Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 7 marca 2022, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selenka wrote:
    Cześć dziewczyny :) Od dłuższego czasu śledzę to forum, a to mój pierwszy post. Chciałam zapytać czy któraś z Was zna, lub miała przypadek zajścia w ciąże przy współżyciu ostatniego dnia miesiączki? Obserwuje, że cykl miesiączkowy, organizm kobiety potrafi płatać figle, a wiadomo na takie pytanie ciężko jest jednoznacznie odpowiedzieć. Także może któraś z Was tak miała?
    Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
    Oczywiście, że znam. Co najmniej 3, w tym....samą siebie:) Mama całe życie powtarzała mi,że nie wie jak to się stało,że się pojawiłam na świecie.

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • Różowa_90 Ekspertka
    Postów: 241 297

    Wysłany: 7 marca 2022, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to się zdarza, nawet nie musi to być ostatni dzień miesiączki. Moja przyjaciółka zaszła w ciążę ze stosunku jakoś w połowie miesiączki. Plemniki mogą przetrwać w drogach rodnych kilka dni, a jak kobiet ma krótki cykl to owulacja może być szybciutko po miesiączce.

    Początek 03.2021 - starania o pierwsze 👶
    2 cykle starań: 💔 31.05.21 - 8tc
    4 cykle starań: 26.11.21 - ⏸
    13.12.21 - jest ♥️!
    25.01.22 - prenatalne 👌 👨‍🦱
    22.03.22 - połówkowe 👌 👨‍🦱
    26.05.22-badanie III trymestru 👌👨‍🦱
    ❤️1.08.2022 - mamy synka! ❤️
  • Selenka Koleżanka
    Postów: 60 43

    Wysłany: 8 marca 2022, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo za odpowiedzi :)
    Mam mieszane uczucia co do tej sytuacji, wątpię czy coś z tego wyjdzie… Ale chyba trochę zaczynam świrować… Tym bardziej, że w przeszłości miałam problemy ze strony układu rozrodczego i wydaje mi się, że u mnie to nie zadziała przypadkiem na już, na „klik”, tylko będzie potrzeba więcej czasu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ