X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy zrobiłam bete hcg za wcześniej? kiedy robić?
Odpowiedz

Czy zrobiłam bete hcg za wcześniej? kiedy robić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 30 września 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morisek28 wrote:
    Cześć dziewczyny, błagam pomóżcie. mam nieregularne cykle 21-28 dni owu występuje różnie 9-16 dniem . W 21 dniu cyklu miałam brązowe plamienie trwało około 5h, bete zrobiłam 25 dnia cyklu wynik poniżej 1. Temperatura podwyższona, @ brak, napady gorąca itd. Sikańców nie robię bo mnie okłamały i uraz mam do nich. Pytanie czy bete mogłam zrobić za szyybko? ( nie znam dokładnej daty owu)? Dziękuje z góry za odpowiedź. Jestem laikiem w tych sprawach. po jakim czasie od owu występuje zapłodnienie i zagnieżdżenie? Niech któraś z Was mnie oświeci. Dziękuje :-)

    Polecam poczytac w necie i szybciej i w szerszej wersji
    W internecie jest pelno publikacji na temat zaplodnienia , zagniezdzenia jak i rowniez kiedy robic bete....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 30 września 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana do zagniezdzenia dochodzi okolo 7-8 dnia po ovulacji pozniej tzreba 2 dni zeby w organizmie zaczal sie wytwarzac hormon beta hcg wiec cos kolo 10dnia po ovulacji mogloby juz cos wyjsc w sikancu troszke pozniej niz we krwi bo wlasnie we krwi pojawia sie on najwczesniej i z tego co piszesz jesli ovulacja wystapila miedzy 9-16dniem cyklu i doszloby do zaplodnienia to 25 dnia cyklu we krwii mogby byc juz jakis wzrost ale jesli nie wiesz kiedy nastapial ovulacja to poczekaj jeszcze kilka dni i zrob bete jeszcze raz bedziesz miala pewnosc

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 30 września 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana jak masz jakies jakiekolwiek pytania pytaj ja jestem przewaznie dla watku Na temat i Nie na temat... zapraszamy jest tam duzo dziewczyn ktore chetnie ci pomoga i ktore maja duza wiedze:D

    livia30, Morisek28 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ