X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Delikatnie zabarwiony śluz
Odpowiedz

Delikatnie zabarwiony śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia2023 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 17 kwietnia 2023, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane piszę do Was z pytaniem mieszkam w UK testy pozytywne od dnia planowanej miesiączki z aplikacji wynika że to 7 tydzień natomiast dziś rano zauważyłam delikatnie zabarwiony śluz na lekki brązowy kolor który był dosłownie ok 4 godziny i nie był na bieliźnie lecz gdy "dokładniej" się podtarłam czy mam się czym martwić?

  • Angi90 Autorytet
    Postów: 2548 5336

    Wysłany: 17 kwietnia 2023, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, serdecznie Ci gratuluję ❤️ i trzymam kciuki,aby wszystko było dobrze i abyś mogła w pełni cieszyć się swoją ciążą 🤞🍀

    Plamienia w ciąży zdarzają się i nie musisz się nimi martwić czy stresować, dopóki są brązowe, różowe i nie ma w nich skrzepów, natomiast skontaktuj się ze swoim lekarzem, ponieważ czasami bywa tak, że musisz dodać sobie progesteronu np luteina.

    👩🏼34 🧔🏻39 👧🏼9
    od 09/22 po 15 cs :
    09/23 Laparoskopia - całkowita niedrożność
    IVF '24🟢
    24/04 Klinika▶️ badania 💉
    03/06 Kwalifikacja⏳
    "Nowy początek to podróż, która wymaga planu."
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ