X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dentysta zatrucie zęba
Odpowiedz

Dentysta zatrucie zęba

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marcela Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy miała któraś z Was zatruwanego zęba w ciąży. Jestem w 13 tygodniu, wczoraj rozbolał mnie ząb więc poszłam do dentysty, okazało się ze jest on do leczenia kanałowego, został zatruty i za dwa miesiace do dokończenia, oczywiście o ciąży poinformowałam. Czy któraś z Was miała trute zęby w ciąży? Boję się czy jest to bezpieczne..

    Marcela
  • Sparky Autorytet
    Postów: 1604 2024

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wprawdzie nie jestem jeszcze w ciąży, ale staram się i też jestem w trakcie leczenia kanałowego. Rozmawiałam z dentystką na temat leczenia w ewentualnej ciąży - mówiła, że to bezpieczne, tylko że wtedy nie robi się RTG. Zęby można, a nawet trzeba leczyć, jak jest taka konieczność w ciąży.

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    preg.png

    11.03.24 - ⏸️ (3 cs)
    12.03.24 - beta 377
    14.03.24 - beta 788
    27.03.24 - 0,42 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹❤️
    17.04.24 - 2,55 cm misia 🧸
    08.05.24 - prenatalne 🙏🏼🍀


    age.png

    24.01.22 - ⏸️ (14 cs)
    28.09.22 - Oliwier 👶🏼❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zatruwany ząb w ciąży i spokojnie nie martw się bo to nie ma wpływu na dzidzie 🙂 Dokładnie jak wyżej napisała koleżanka, lepiej leczyć niż chodzić z bólem i zepsutym zębem. Mi dentysta przepisał nawet antybiotyk gdyby ząb zaczął boleć i dobrał taki który nie szkodzi w ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w trakcie kanałówki, leczenie zaczęłam jeszcze przed ciążą. Jest to bezpieczne dla dzidzi. Jedynie rtg nie jest wskazane.

  • Marcela Znajoma
    Postów: 22 2

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, uspokoiłyście mnie ❤

    Marcela
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ