X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Depilacja
Odpowiedz

Depilacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lonia1990 Autorytet
    Postów: 690 264

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Dziewczyny przeraża mnie jedna rzecz w tych wszystkich monitoringach.
    Jak sobie radzicie z depilacją? Czy na każdy monitoring/ wizytę chodzicie na 'gładko'? Dla mnie depilacja to coś strasznego, W momencie gdy odrastają włoski robią mi się same krosty jakby z włosami wrastającymi, wstydliwe to dla mnie będzie chodząc do lekarza z takimi krostami a jednocześnie chodzenie z włosami też nie będzie ‘najmilsze’. Używam oscenisept, trochę problem załagodził, ale top i tak mało.
    Jak sobie radzicie z takim problemem? Stosuję octenisept ale wiele to nie daje.
    Chcę zmienić ginekologa na faceta który jest dość młody, tak trochę głupio się będę czuła.
    Jak wy do tego podchodzicie? Golicie się na każdą wizytę?

    Starania od X 2015 - PCOS, IO, Niedoczynność tarczycy
    16.01 - sonohsg 16.05 - laparoskopia - jajowody udrożnione
    5djypc0zkgziy9mr.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja staram sie golic regularnie. Po kazdorazowym goleniu uzywam zwyklej wody po goleniu na bazie alkoholu. Piecze jak cholera ale krostki nie wyskakuja.
    Nie gole sie specjalnie na wizyte. Ide wedlug mojgo "harmonogramu". Rzadko zdarza mi sie byc mocno zarosnieta.

    Lonia1990 lubi tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie golę na zero na co dzień. Skracam tylko włoski, żeby nie było buszu. Ani ja nie lubię być wygolona na zero, ani mój mąż tego nie preferuje, więc po co się katować? ;)

    A co sobie lekarz pomyśli, to już jego problem. Pewnie większości to równo zwisa i powiewa. Depilacja miejsc intymnych to stosunkowo nowa moda.

    Lonia1990 lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też w sumie na bieżąco, ale nigdy dla lekarza, dajcie spokój, nie chodze zarośnięta do lekarza, ale żeby sie specjalnie golić? To nie.
    Inna sprawa Lonia, ze może jak masz wrażliwą skórę, to by pilling coś zaradził, bo nbolą i krostki się robią przy wrastaniu, pillingi zmniejszają wrastanie bo złuszczają ten naskórek.

    Lonia1990, Eniana lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wody po goleniu zaczelam uzywac przy moim obecnym facecie. Wczesniej psikalam sie perfumami. Ogolnie chodzi zeby alkoholem.

    Znaczy nie ze bezposrednio z buteleczki. Najpierw tak sporo na reke a potem smarowalam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia wstyd jak wstyd ale tego bólu to bym nie zniosła.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Trochę boli, to trzeba przyznac. Ale za każdym razem coraz mniej :)
    Jaaasne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, też miała problem z krostkami. Kiedyś przeczytałam, w jakiejś "mądrej" książce z poradami, żeby do golenia maszynką używać zamiast pianki szampon lub odżywkę do włosów, a po goleniu użyć zasypki (może być dla dzieci. U mnie działa, oczywiście zdarzy się czasami 1 czy 2 krostki, ale tak to jet gładko i nie swędzi jak odrasta :)

  • KwiatekLotosu Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 października 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ; ) Co sądzicie o depilacji laserowej? Jak długo efekt się będzie utrzymywał?

    :)
  • Angie38 Przyjaciółka
    Postów: 70 36

    Wysłany: 3 października 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    ciemne włoski owszem, znikają, ale w okolicach intymnych z regułu jest też trochę jasnych i te odrastają.
    Ale jakby nie patrzeć - warto zainwestować

    21-07-2017 [*] 9 tc
  • KwiatekLotosu Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 października 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. Czy ta depilacja boli? Bo tego najbardziej się obawiam :( A i mam pytanie - czy ktoś jest z okolic Trójmiasta bo interesuje się tamtymi rejonami (jeśli chodzi o przyszłe zabiegi laserowe).

    :)
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 4 października 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Laser de Lux na Grunwaldzkiej. Choć nie miałam tam depilacji, to wydaje się być bardzo profesjonalne miejsce. Ja zamykałam sobie naczynka + w cenie miałam próbe usunięcia przebarwienia- wszystko elegancko a naczynko do tej pory trzyma- a to już 3 lata. Po porodzie wybieram sie tam na mezoterapie igłową.

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Lagertha Debiutantka
    Postów: 11 10

    Wysłany: 4 października 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KwiatekLotosu wrote:
    Hejka ; ) Co sądzicie o depilacji laserowej? Jak długo efekt się będzie utrzymywał?

    Ja robilam. Zajelo mi okolo 8 wizyt ale wlosy prawie zupelnie zniknely. Te ktore zostaly sa slabe lub jest ich malo wiec zalatwiam je maszynka w minute :). I mieszki wlosowe jakby poznikaly wiec skora jest gladsza i bardziej miekka w dotyku. Podczas ciazy i porodu i potem w pologu brak wlosow byl dla mnie duzym ulatwieniem, czulam sie bardziej estetycznie i higienicznie. Depilowalam laserem takze pachy - okolo 8 - 10 zabiegow, nie pamietam dokladnie. Wazne zeby odczelac miedzy zabiegami jakies 3 tygodnie, az nowe wloski narosna. Laser dziala na te ktore sa polaczone z krwiobiegiem a to jest chyba tylko w pierwszej fazie wzrosytu wlosa, wiec trzeba ucelowac :) Ogolnie - ja jestem zadowolona :)

    201408111762.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 października 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia1990 wrote:
    Witam, Dziewczyny przeraża mnie jedna rzecz w tych wszystkich monitoringach.
    Jak sobie radzicie z depilacją? Czy na każdy monitoring/ wizytę chodzicie na 'gładko'? Dla mnie depilacja to coś strasznego, W momencie gdy odrastają włoski robią mi się same krosty jakby z włosami wrastającymi, wstydliwe to dla mnie będzie chodząc do lekarza z takimi krostami a jednocześnie chodzenie z włosami też nie będzie ‘najmilsze’. Używam oscenisept, trochę problem załagodził, ale top i tak mało.
    Jak sobie radzicie z takim problemem? Stosuję octenisept ale wiele to nie daje.
    Chcę zmienić ginekologa na faceta który jest dość młody, tak trochę głupio się będę czuła.
    Jak wy do tego podchodzicie? Golicie się na każdą wizytę?

    Masz zapalenie mieszkow wlosowych i nie powinnas sie golic w takim przypadku. Moja kolezanka miala to samo.
    Mnie to na szczescie jeszcze nie dopadło, gole sie przed kazda wizytą na zero (zwyklą maszynką).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2017, 14:01

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • KwiatekLotosu Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 października 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali wrote:
    Polecam Laser de Lux na Grunwaldzkiej. Choć nie miałam tam depilacji, to wydaje się być bardzo profesjonalne miejsce. Ja zamykałam sobie naczynka + w cenie miałam próbe usunięcia przebarwienia- wszystko elegancko a naczynko do tej pory trzyma- a to już 3 lata. Po porodzie wybieram sie tam na mezoterapie igłową.
    W Trójmieście nie tylko na Grunwaldzkiej mają taką depilację, więc jeszcze poczytam o innych gabinetach, bo nie chcę się sugerować jedną opinią, ale dzięki :)

    :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ