X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Determinacja czyli krok po kroku zwiększamy swoje szanse
Odpowiedz

Determinacja czyli krok po kroku zwiększamy swoje szanse

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , wiele razy wątpiłam w to że kiedyś mogę zostać matką starałam sie zz byłym 4 lata i też nic ...teraz gdy mam innego partnera i tez planuje dziecko nic mnie nie powstrzyma ...miałam torbiela i nie poddałam się choć myślałam że to koniec teraz wiem że dam rade i będę sięgała po wszystkie sposoby ny sie udało a wy ???

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dancerina ja zaznałam szczęścia będąc w ciąży tylko na chwilę, wszystko trwało kilka tygodni
    bardzo pragnę dziecka i zrobię co tylko mogę aby zajść w ciążę i szczęśliwie urodzić

    Lena87, Ania_84 lubią tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z determinacja walczymy :) najpierew o plemniczkia pozniej o udane in vitro ;)
    a jak nie to IUI z nasieniem dawcy :)

    czekamy probujemy i korzystamy z kazdych nowinek medycyny aby w I kolejnosci zrobic wszystko aby miec wspolnego bobasa :) a jak nie to tez nasze tyle ze moze troche innegeny :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ