X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Diety, i inne bajery w drodze do ciąży.
Odpowiedz

Diety, i inne bajery w drodze do ciąży.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , postanowiłam założyć wątek z racji mojej przygody z odchudzaniem, która nie trwa długo ale przyniosła pierwsze efekty :)
    Czy są tu kobietki które po redukcji masy ciała albo zmianie diety zaszły w upragnioną ciążę ?:)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po zmianie diety na zdrowszą zaszłam, ale nie łączyłabym tych faktów :) myślę, że to wiele składowych ;)

    Kukułka92 lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w każdej literaturze, każdy lekarz podkreśla że ważną rolę odgrywa masa ciała.. choć znam osoby puszyste które z zajściem w ciążę nie mają najmniejszego problemu..:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też by się przydało!
    Aż wstyd się przyznać nooo łagodnie mówiąc nie za dobrze się odżywiam i jeszcze te fajki + kawa hektolitrami: \

    Kukułka92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wszystkiego można się odzwyczaić :P
    Ja kawy nigdy nie piłam a i papierosy to mój wróg nr 1:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukułka92 wrote:
    Od wszystkiego można się odzwyczaić :P
    Ja kawy nigdy nie piłam a i papierosy to mój wróg nr 1:)

    Plus dla Ciebie;)
    Ile się juz starasz?

    Kukułka92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana w marcu rok temu zaszłam w ciąże, w maju poroniłam i do dziś nic. Parę cykli wszystko dochodziło do siebie, później kilka odpuszczonych po czym wróciłam do CLO . Kilka razy pęcherzyki przerosły, później była owulacja, ale nie trafiliśmy najwidoczniej, obecnie miałam 2 miesiące przerwy. Udało mi się w miesiąc zrzucić 8kg nadchodzący cykl będzie ze starankami :)

    baby1991 lubi tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 19 lutego 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie nagłe spadki wagi też nie są wskazane podczas starań. Optymalnie zrzucać 1 kg tygodniowo. Ja mam nadwagę i planowałam zrzucić kilka kg, ale zaszłam w ciążę :) Kilka miesięcy wstecz odżywiałam się zdrowo i starałam się jeść produkty poprawiające płodność, ale nie wiem czy miało to wpływ na zajście :)
    Powodzenia!

    Kukułka92 lubi tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • miszkaaa Autorytet
    Postów: 2605 778

    Wysłany: 19 lutego 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kukułka 8 kilo w miesiąc?! trochę za dużo. z tym odchudzaniem to też nie ma co przesadzać, gdyż można wyjałowić organizm z najważniejszych witamin i mikroelementów, tak więc wszystko z umiarem :)

    Watro zwrócić uwagę na to co jemy i w jakiej ilości, oczywiście pić dużo wody (2 litry dziennie) oraz ograniczyć cukry i inne puste węglowodany, a także nie objadać się na noc i waga sama będzie spadać- bez katowania się na dietach.

    hipisiątko, wredota lubią tę wiadomość

    ex2bmg7yxswzkwmo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane u mnie ten spadek to pozbycie się nadmiaru wody z organizmu która mi się non stop zatrzymywała :P

    agniesja lubi tę wiadomość

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 20 lutego 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj też by się przydało zrzucić choć z 5kg, ale wnet piękna wiosna i rowerkiem do pracy będzie się jeździło... no chyba że już nie będę musiała pracować :P

    Kukułka92 lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ