X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne dla wszystkich
Odpowiedz

dla wszystkich

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 14 października 2014, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. zakladam ten temat gdyz nie moge sie odnalezc w zadnym innym, w wiekszosci tematow udzielaja sie w wiekszosci dziewczyny w ciazy, nie zebym miala pretensje ale dla osob ktore stracily dziecko badz straja sie i nie moga zajsc ciezko jest czytac o przygotowaniach do narodzin dziecka. zakladam nowy temat i zapraszam tu wszystkie starajace sie dziewczyny ;)

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • magdalena1991 Ekspertka
    Postów: 236 106

    Wysłany: 15 października 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiec moze zaczne. jestem Magda pochodze z pomorza. mam 23 lata, 06,09,2014 r mialam zabieg lyzeczkowania mojego malenstwa w 11 tygodniu, serduszko przestalo bic w 7 tygodniu. ;( jutro ide na pogrzeb, sama nie pochowalam dzidzi, ciesze sie ze chociaz jutro zostanie pochowane wraz z dziecmi ktore przez ostatni rok nie zostaly pochowane przez rodzicow

    Jajeczko 06,09,2014r 11 t.c. Maleństwo 01,11,2015r 10 t.c
    Śpijcie Aniołki [*][*]
    oar8vfxmq4zfza0s.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 15 października 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hEJ Magda :)
    bardzo przykra ta Twoja historia :(
    mój rocznik jesteś :)

    rybka lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ