X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne długie cykle
Odpowiedz

długie cykle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Viola25 Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki niewiem już co mam robic. Dziś mam 50dc a @ nadal brak. piersi nietykalne,tempka podwyzszona ciagle a testy i beta negatywna. Co o tym myslicie?

    Viola25

    Ludzie,którzy mają marzenia,nigdy nie tracą nadziei...
  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba trzeba pójść do lekarza i poprosić o lek na wywołanie miesiączki

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
  • Viola25 Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam już a ten stwierdził ze mam jescze poczekac z tydzien:/ W poniedziałek chyba pojde do innego.

    Viola25

    Ludzie,którzy mają marzenia,nigdy nie tracą nadziei...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a często masz takie długie cykle? Widziałam ze bierzesz leki na tarczyce, moze warto sprawdzic TSH bo moze przez tarczyce nasz taki cykl

  • Viola25 Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle najdłużej trwały 40 dni. Tsh jest w normie(robione tydzień temu),kontrolowane co 1-2 miesiące. Jestem pod stałą kontrolą endokrynologa. Oprócz piersi,które są wrecz nietykalne wogóle niemam zadnych innych objawow,ktore zwykle zwiastowały u mnie zblizajaca sie @ .

    Viola25

    Ludzie,którzy mają marzenia,nigdy nie tracą nadziei...
  • Przedszkolanka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was ma bardzo nieregularne @ ? Chodzi mi o cykle dłuższe niż 40 dni- nawet do 60 dni. A moze ktoras z Was sie orientuje czy mozliwe jest ze w czasie tak dlugiego cyklu moga nastapic 2 owulacje?


    P.S Dzis 45 dzien... @ brak...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 moze napewno, bo zawsze w 1 cyklu moze nie wystapic owu i nie pojawi sie @, ja owulacji nie mialam 2 miesiece pod rzad i nie wystapila @, dopiero teraz ją mam

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja mam też bardzo długie i nieregularne cykle. U mnie spowodowane to jest pcos. W takim wypadku jest to normalne. Dzin np, jest już 58dc a @ nie ma. Moja ginekolog tłumaczyła mi, że jeśli cykle przekraczaja 45 dni to bardzo prawdopodobne jest, że sa bezowulacyjne, ale nie koniecznie. Znane sa przypadki (o których nawet sama czytałam tutaj na forum) gdzie mimo bardzo długich cykli, owulacja wystapiła i dziewczyny zachodziły w ciażę od razu. Wiem też, że jeśli nawet nie było owulacji, nie oznacza to, że @ też nie będzie. Wydaje mi się, że powinna być mimo wszystko, chociaż nie wiem jak to może być w różnych przypadkach.

    W każdym razie, nie koniecznie musi to być coś groźnego, ale trzymaj rękę na pulsie. Może zrób badania właśnie w kierunku pcos?

  • a.a.90 Autorytet
    Postów: 399 120

    Wysłany: 4 lutego 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może któraś miała podobny przypadek bralam 10 dni luteine na wywołanie miesiączki ,dziś mija 6 dzień a tu nadal nic zawsze po 3 dniach od odstawienia luteiny miesiączka się pojawiała.a teraz czasem mnie brzuch zaboli jak by miał przyjść okres i piersi mnie bolą.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ