X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długie cykle po pierwszej ciazy/porodzie, a kolejne starania.
Odpowiedz

Długie cykle po pierwszej ciazy/porodzie, a kolejne starania.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • DzejKej Autorytet
    Postów: 1443 1229

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam spowrotem :)

    W grudniu planujemy starania o rodzenstwo, ale od czasow porodu (minał rok) mam cykle niereguralne i dlugie:
    35 - 35 - 38 - 33 - 31 - 34
    Zastanawiam sie czy sa jakies bezpieczne sposoby bez rezepty na uregulowanie tego.

    A moze ktoras z Was miała podobnie i i tak zaszła bez problemu w druga ciaze?

    Pozdrawiam :)

    Dzejkej

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Twoje cykle sa regularne:-) nieregularne sa wtedy gdy wahaja sie o ponad 10 dni :-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, szkoda że dopiero znalazłam ten wątek bo chyba nikt sie nie wpisuje... Ja też jestem po porodzie (8 miesiecy) i od dwoch miesiecy staramy sie o drugie bejbi, zeby dzieci byly rok po roku. Mam dlugie nieregularne cykle(49,28,40 i teraz nadal trwa kolejny) jak bylam 13 dc na usg lekarz stwierdzil brak pecherzyka dominujacego...ale ja sie zawzielam i mam nadzieje ze ten cykl nie jest stracony :-) czy po porodzie trudniej znow zajcs przez takie cykle? ehhh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi jest trudniej, staramy sie ok pol roku.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ