X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długo szukałyście dobrego gin?
Odpowiedz

Długo szukałyście dobrego gin?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:45

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do tej pory robiłam tak jak Ty. Czyli kto miał szybszy termin do tego szłam. Teraz poszłam niby do państwowego lekarza z polecenia ale nie wiem czy on nie jest troszkę ciepłe kluchy (moje zazwyczaj 3 dni plamienia przed okresem kazał zapisywać jako okres i zwyczajnie liczyć, że nie trwa on 5 dni tylko 8). Mój plan jest taki, żeby przez wakacje starać się bez leczenia i monitoringów ale jeśli nie uda się zajść w ciążę do września to zacznę szukać jakiegoś lekarza i myślę, że prywatnie niestety. Wydaje mi się, że najlepsza opcja to ginekolog-endokrynolog bo dba o Ciebie pod tymi dwoma względami.

    Nona lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O a jaki to lekarz? Ja też z Warszawy :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 17 lipca 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo długo.
    Latem 2011 postanowiliśmy z Mężem, że chcemy niedługo być rodzicami - wtedy też zaczęłam na nękające mnie problemy (długie, rozjechane cykle i parę innych przebojów) patrzeć pod tym kątem, ale mój ówczesny lekarz zbywał mnie słowami "taka pani uroda", "po pierwszej ciąży przejdzie" itp. Po roku bezskutecznych starań trafiłam do kolejnego lekarza, który wciskał mi piękny kit "lecząc mnie" tabletkami anty (przy już i tak zbyt wysokiej prolaktynie), przy czym albo był idiotą i nie potrafił czytać obrazu USG (wmawiał mi, że mam idealne jajniki podczas gdy były one owszem idealnym ale obrazem szalejącego PCO) albo totalnie mnie olał.
    Jesienią zeszłego roku trafiłam do nowego lekarza, ale już zrezygnowana i postawą "i tak mi nie pomoże". Pomógł. Skierował na badania, zdiagnozował, zaczął leczyć i nawet w tą wyczekaną ciążę właściwie od razu zaszłam. Teraz mu wierzę stuprocentowo i nic sobie nie dam zrobić w zakresie ginekologicznym dopóki on się na ten temat nie wypowie.

    Nona lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:45

    momo1009 lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauraa wrote:
    Marzena Żaboklicka-Kurowska, przyjmuje na Żelaznej. Niesamowity lekarz, przyjmowała mnie nawet poza kolejką i mogłam się z nią kontaktować telefonicznie w razie bardzo złych wyników. Robiła mi kilka razy usg w cenie normalnej wizyty. Nie przepisuje hormonów bez zobaczenia aktualnych wyników badań.Na pierwszej wizycie miałam dokładnie badane piersi i mały instruktarz jak to prawidłowo robić. Poświęca na wizytę dużo czasu, odpowiada na wszystkie pytania, nie szafuje antybiotykami. Mówiła,że w przypadku problemów z poczęciem przenosi pacjentkę do siebie do szpitala żeby nie robić już prywatnych wizyt. Ja jestem nią zachwycona, nigdy się z takim ludzki lekarzem nie spotkałam. Znalazłam ją na twójlekarz i po samych rezerwacjach wizyt można zobaczyć że jest dosłownie oblegana!

    Dziekuję bardzo :) Kochana jesteś, że się podzieliłaś :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze chodziłam na NFZ. Wizyta raz w roku kontrolna, więc szłam. Teraz po moich problemach znalazłam bardzo dobrą lekarkę, która okaże mi tyle czasu ile potrzeba. Wszystko wytłumaczy, wspiera emocjonalnie, doradzi. Widzę, że robi to z powołania. Tylko przyjmuje prywatnie. Poczytałam trochę w internecie, polecali mi ją też znajomi.

    Nona lubi tę wiadomość

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:45

  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mi przysyła mailem wyniki badań, ostatnio były to wyniki cytologi.

    Nona lubi tę wiadomość

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:45

  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona popytaj wśród koleżanek czy nawet na regionalnym forum. Poczytaj też opinie o ginekologach, a na pewno kogoś znajdziesz.

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Lekarz do którego można zadzwonić? Nie spotkałam się jeszcze z takim. Super.
    Ja do swojego też dzwoniłam jak była potrzeba albo pisałam smsa i odpisał :) podobno (tak słyszałam) nawet jak ma nowy pomysł na leczenie to sam dzwoni do pacjentki :D ale do mnie jeszcze nie dzwonił w takiej sprawie tylko oddzwaniał jak ja sie nie dodzwoniłam :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja też muszę w końcu ogarnąć konkretnego lekarza prywatnie. A po ciąży wrócę do NFZ na kontrole. Po opisach Laury widzę, że warto szukać dalej. Lekarz do którego można zadzwonić? Nie spotkałam się jeszcze z takim. Super.
    Ja do mojego dzwonię, jak nie może odebrać to oddzwania - do dziś pamiętam w jakim szoku byłam jak rozdzwoniła mi się komórka i zobaczyłam na wyświetlaczu nazwisko mojego Pana Doktora. :D :D


    ...mówią, żeby nie leczyć się u dr Google, ale gdybym nie zaczęła drążyć tematu samodzielnie pewnie dalej bym wierzyła poprzedniemu lekarzowi jak mi mówił, że jest ok. :/ Dlatego jeśli jeszcze kiedykolwiek jakikolwiek lekarz ośmieli się mi walnąć tekstem "taka pani uroda" to zaręczam, że zarobi prawego sierpowego.

    vanessa, Nona lubią tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vincaminor wrote:
    Ja do mojego dzwonię, jak nie może odebrać to oddzwania - do dziś pamiętam w jakim szoku byłam jak rozdzwoniła mi się komórka i zobaczyłam na wyświetlaczu nazwisko mojego Pana Doktora. :D :D
    .
    To byłaś pewnie w takim szoku jak ja widząc na wyświetlaczu kto dzwoni :D a serducho tak mi waliło że myślałam że mi cyca rozwali :D

    Nona, vincaminor lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinkie wrote:
    A Jak się do niej zapisac? Na nfz są duże kolejki? Ja mam pakiet w enel-med ale ginekologa swojego nie mam, za każdym razem do innego chodze. Ale kątem przyszłej ciąży chciałabym mieć jednego, godnego zaufania, a z tym widzę że prawie każdy ma problem:)


    ja zapisuje się ty http://www.znanylekarz.pl/marzena-zaboklicka-kurowska/ginekolog-endokrynolog/warszawa
    ale jak widzę nie ma już terminów, najbliższy 20 września. To prywatnie. Zapisujesz się na godzinę, ale jeśli są jakieś opóźnienia to wysyłają sms-a i informują o ile przesunie się wizyta.

    Nie wiem jak z przyjęciem na NFZ, musisz poszukać w internecie, ona chyba pracuje w szpitalu na Karowej. Niestety nie mam więcje info o przyjmowaniu na NFZ

    Wonderwall lubi tę wiadomość

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 17 lipca 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Prywatnie tak zamawiasz wizytę online czy na NFZ też się da?
    Tak jak napisałam, prywatnie. Wspominałam, nie mam pojęcia czy i jak przyjmuje na NFZ, musicie poszukać.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 17 lipca 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie ufam jednemu lekarzowi.
    W listopadzie zeszłego roku prywatna pani gin. wysłała mnie po jednym usg i 3badaniach krwi do szpitala z podejrzeniem raka jajników. Jej "koledzy" i ona sama zalecali mi operację już następnego dnia po przyjęciu (laparoskopia z możliwością otwarcia jamy brzusznej). Mój partner poruszył niebo i ziemię, żeby "uratować" moje jajniki. Zabrał mnie do lekarza w Warszawie (mieszkamy w Łodzi), który wyleczył mnie farmakologicznie, co prawda każda wizyta kończyła się kosztem ok. 1300zł (z kosztami dojazdu). W międzyczasie szukaliśmy informacji u innych lekarzy, żeby mieć porównanie. Samym problemem dla lekarzy jest określenie czy mam macice w przodo/tyłozgięciu...

    Nona lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ