X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długo szukałyście dobrego gin?
Odpowiedz

Długo szukałyście dobrego gin?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam zaufania do lekarzy z Karowej niestety ale jest duzo negatywnych opinii o tym szpitalu, ale kazdy wybiera jak kto chce :) Ja szukalam gina ktory przede wszystkim w trakcie porodu dobrze sie mna zajmie..i oczywiscie jest kompetentny, dlatego tez wybralam lekarza ktory przyjmuje w szpitalu ktory ma wysoki stopien pod wgzledem badania norowrodkow. Moje znajome tam rodzily i polecaja bo mowia ze w brodnowskim dziecko jest przebadane od A do Zet, po porodzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 15:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Ja nie mam zaufania do lekarzy z Karowej niestety ale jest duzo negatywnych opinii o tym szpitalu, ale kazdy wybiera jak kto chce :) Ja szukalam gina ktory przede wszystkim w trakcie porodu dobrze sie mna zajmie..i oczywiscie jest kompetentny, dlatego tez wybralam lekarza ktory przyjmuje w szpitalu ktory ma wysoki stopien pod wgzledem badania norowrodkow. Moje znajome tam rodzily i polecaja bo mowia ze w brodnowskim dziecko jest przebadane od A do Zet, po porodzie.
    Słyszałam negatywne opinie o Karowej, ale dla mnei to bez znaczenia, ważne, że mój ginekolog jest fantastyczny :) Rodzić tam nie muszę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie musi bo wiele chorob mozna dopiero sprawdzic po urodzeniu dziecka. I chce zeby zrobil to najlepszy lekarz i szpital ktory sie w tym specjalizuje :)poza tym jestem nastawiona na cc i chce miec b. dobra opieke.
    Laura niby tak ale pozniej jak chcesz rodzic w innym to i tak musisz szukac od nowa a inaczej lekarze traktuja tzw "Swoje" pacjentki a inaczej tez z ulicy, sie nie oszukujmy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 17:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale posiadanie lekarza w szpitalu w którym chcesz rodzić nie gwarantuje,że ten lekarz akurat na twoim porodzie będzie.
    będę się w sumie martwić jak przyjdzie czas, na razie jeszcze w ciąży nie jestem więc nie będę gdybać.
    Mam wizytę na wtorek umówioną u swojej ginekolog bo 36 dc bez okresu zaczyna mnie już niepokoić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego tez mam z polecenia, i wiem ze nawet odwołał swoje inne wyjazdy kiedy miał swoje pcjentki, wiec jestem pewna...natomiast nawet jak nie ten to bede z polecenia jego do innego lekarza. Juz wole takie wyjscie :) i pewnosc, ze sie mna zajma.
    Ja juz mieszkam mase czasu w Wawie, kilkanascie dobrych lat i wiem jak tu jest. Co roku rodzi kilka moich zanjomych, sa historie, rozne nie bede przytaczac bo po co kogos np denerwowac, ale i sama chodze od x lat do lekarzy i mam pojecie jak to jest w stolicy, niestety tutaj jak zaplacisz to masz w miare opieke na NFZ ten sam lekarz potrafi olac :D Duze miasto to i takie sytuacje :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 17:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem, że w PL jest takie myślenie,że jak zapłacisz to masz lepiej. Sama w to wpadłam, bo na pierwszą myśl o ciąży stwierdziła: urodzę, ale w prywatnej klinice. Bo jak zapłacę to się mną zajmą.
    Ale to też taka nasza polska mentalność chyba. Chociaż żeby odczarować obraz polskiej służby zdrowia to powiem,że na zachodzie jest też mnóstwo konowałów i też czeka się w kolejkach do specjalistów...nawet w krajach które są niby och ach.

    Ale wracając do tematu. Czy wy zapisując się do lekarza żeby prowadził ciąże już wiecie gdzie będziecie rodzić??Macie już wszystko posprawdzane, porównane etc?

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Tego tez mam z polecenia, i wiem ze nawet odwołał swoje inne wyjazdy kiedy miał swoje pcjentki, wiec jestem pewna...natomiast nawet jak nie ten to bede z polecenia jego do innego lekarza. Juz wole takie wyjscie :) i pewnosc, ze sie mna zajma.
    Ja juz mieszkam mase czasu w Wawie, kilkanascie dobrych lat i wiem jak tu jest. Co roku rodzi kilka moich zanjomych, sa historie, rozne nie bede przytaczac bo po co kogos np denerwowac, ale i sama chodze od x lat do lekarzy i mam pojecie jak to jest w stolicy, niestety tutaj jak zaplacisz to masz w miare opieke na NFZ ten sam lekarz potrafi olac :D Duze miasto to i takie sytuacje :D
    to zdradz kto to taki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauraa niestety pobedziesz dłuzej w Wawie to sie przekonasz :D ja najpierw chodziłam na Targowek do gina bo mieszkam na Brodnie, pozniej jakos 3 lata temu zapisywali mnie juz co 3 miesiace:D zmieniłam na innego to samo, wizyty co 3 tygodnie, a jak wizyta byla to 10 minut max typu a co dobrze, dobrze nawet cytologie to sie musialam sama wypraszac, dalej chodzilam znowu do innego na NFZ faceci okropni, nie bede podawac na forum gdzie :D ale masakra, traktowanie jak z łaski, na NFZ w Wawie to tylko dobrze chodzic jak nie jestes chora mocno, przewlekle, lub w miare zdrowa typu grypa :D taki maja stosunek olewczy bo oni wracaja do domu i maja na reke za pol godziny 300 zl, wiec to wg lekarzy normalne ze sie staraja jak przyjmuja prywatnie...a na NFZ po co? Bo im 5 tysiecy na reke za mało :) Na forum nie podaje, moge podac w wiadomosci prywatnej,kliknij na mnie dodaj przyjaciolke to napisze. Natomiast ja sie zastanawiam ostatecznie nad ewentualnym porodem calkowicie prywatnie zalezy co bedzie taniej :D Pomyslalam ze tyle mnie to nerwow kosztuje wszystkie te starania itd ze nawet wezme pozyczke, ale przynajmniej bede miec komfort psychiczny, ale to jeszcze dokładniej sie zastanowie jak bedzie trzeba-wiadomo teraz jestem na leczeniu to jakos dokladniej o tym nie mysle. Mozna tez wykupic pakiet medyczny ja o tym myslalam, np pakiet kosztuje okolo 80 zl i masz w tym wizyty multum ile chcesz -chyba w m-cu (nie obejmuje porodu, i prowadzenia ciazy) do 200 zł zalezy jaki sprzedawca, czy taki czy owaki czy rozbudowany pakiet czy nie, ale jak pisalam ja jestem poki co na leczeniu wiec mi to i tak nie ma sensu,chociaz taniej oczywiscie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2014, 17:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja w ogóle nie korzystam z bezpłatnej służby zdrowia więc akurat nie musisz mi tłumaczyć jak to działa :)
    A tak z ciekawości dlaczego nie chcesz podac na forum? może innym dziewczynom się przyda

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 17 lipca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam,ostatnio u kilku ginow
    juz mialam nadzieje ze znalazlam tego odpowiedniego
    chodzę do Lux Med w ramach,abonamentu
    ale to jak mnie zbyl,ostatnio spaliło go na całej lini
    bylam u niego 6 tygodni po łyżeczkowaniu po poronieniu okresu jeszcze nie mialam a to bylo juz ponad 40 dni
    nawet mnie nie zbadał nie zrobił usg, nie dal skierowania na badania po poronieniu, kazal barc dupka i przyjsc jak będę w ciąży
    na drugie dzień pojechalam do innej ginki tez w Lux Med
    zrobila usg, zbadala, chciala dać skierowanie na badania ale mialam już od endokrynolog, prosila aby wstrzymać się z ciążą tłumaczyła co i jak
    ale to dopiero jedna wizyta więc trudno przesądzać
    w sobotę idę na kolejną do niej na usg
    pracuje tez w szpitalu
    jedyny minus to że przyjmuje w Lux Med tylko raz w tygodniu i terminy są bardzo odlegle
    ale zastanawiam się czy nie poszukać jeszcze jakiegoś na nfz?

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:45

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ