X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose, skąd macie pieska?

    Krystyna123, Rose87, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Rose, skąd macie pieska?


    Znajomej suczka się oszczeniła i zdecydowaliśmy z moim P. że zaadoptujemy jedno szczenię :)

    Krystyna123, werni, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj Krysia! :D

    Krystyna123, werni, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i bardzo fajny :) teraz weselej od razu jak suwaki są hehe

    Krystyna123, werni, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia ten Twój zwierzak to prawdziwy zwierz :D hehe My mamy wizytę 17 będzie szczepienie, ciekawa jestem jak je zniesie

    Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się zastanawiałam na suwaczkiem czy zrobić tak jak mam czy lepiej tak jak u Ciebie Krysiu że wiek od razu hmmm....

    Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza jest bardzo malutka ze względu na wyjazd koleżanki dostaliśmy ją bardzo wcześnie bo ma dopiero 6 tygodni. Została odrobaczona i odpchlona teraz czeka nas pierwsze szczepienie. Krysia Ty się znasz powiedz czy te szczepienie jest ogólne tzn skojarzone czy tylko przeciwko jednej chorobie?

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo wiadomo martwię się żeby dobrze to zniosła a nie znam się kompletnie bo to nasz pierwszy szczeniak :) ile cenowo płaciłaś za pierwsze szczepienie? Pierwszy dzień/noc było ciężko ale już na drugi dzień coraz lepiej. Teraz już ogonek chodzi jak nas widzi i pomału czai swoje imię ;) Apetyt od początku jej dopisuje a teraz i po całym mieszkaniu biega bez obaw (wcześniej sypialnia jej wróg) nie wiem dlaczego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2018, 19:46

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wieczór!

    No jak raz wpiszę się w temat zastrzyków, bo ja dzisiaj po pierwszym gonalu :) i tutaj takie pytanie do zaawansowanych zastrzykowo - czy trzeba go wyjąć z lodówki i na chwilę zostawić w temp pokojowej czy od razu heja w bebech? Bałam się jak diabli, ale możecie być ze mnie dumne - tylko mi się słabo po wszystkim zrobiło. Najważniejsze, że dziabłam sie sama ;)

    A najlepsze przede mną delegacja z szefem i szefem mojego szefa. A ja z dragami. Wiedzą, że biorę strzykawki, ale nie wiedzą na co. Powiem, że teścia biorę jak coś :D

    Co do psów - mam kota, perskiego. Sierść uważamy za przyprawę, wiem obrzydliwe, ale tak jest. Psa ma moja siostra, labka czarnego i kochamy się szczerą miłością, serio, jak jadę do domu to nikt się tak nie cieszy z mojego przyjazdu jak czarnulka. Tylko na mnie jako na człowieka spoza domu nie szczeka i na hasło: szybko jedziemy do cioci Fanty szybciej robi siku :D I jeszcze jedno - jestem z dobrej rodziny i w dobrą się wżeniłam, otóż teść mój ostatnio uratował 4 szczeniaki. Jakiś skórwy**n porzucił w lesie 5 szczeniaków, jeden zdechł zanim przyszła pomoc :( 4 są już bezpieczne odrobaczone, odpchlone, odkleszczone itd., 2 zdążyły znaleźć dom, jeden zostanie u nas (nie mogło być inaczej) i jeden czeka na adopcję :)

    Laski suwaki boskie, ale dla mnie i tak Janka z czipsami na pierwszym miejscu :*

    Krystyna123, Janess, werni, Schmetterling lubią tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzą sobie w trójkę: marchewka, ogórek, penis i narzekają:
    Marchewka:
    - Moje życie jest do bani, jak tylko urosnę, biorą mnie, tną na kawałki i wrzucają do sałatki.
    Ogórek:
    - Ty masz do bani?! Wyobraź sobie mnie - jak tylko urosnę - biorą, przyprawiają i wrzucają na jakiś czas do słoika pełnego octu w którym czekam aż ktoś mnie wyjmie i wrzuci do sałatki!
    Odzywa się penis:
    - Narzekacie... za każdym razem jak ja urosnę, zakładają mi na głowę plastikowy worek, wciskają do ciemnego i ciasnego pomieszczenia i uderzają moja głową o ścianę, aż się zeżygam i stracę przytomność.

    hipisiątko, Krystyna123, Rose87, Janess, werni, Schmetterling, Fantasmagoria lubią tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta nie musisz czekac, az ginal sie ociepli... na dobra sprawe nawet w lodowce nie musisz go trzymac bo do 28 dni mozesz go trzymac w temp 25°C ;)
    Mialam z gonalem do czynienia prawie 3 lata (od stycznia 2015 do listopada 2017) z przerwami, wiec znam go jak wlasna kieszen ;)

    Schmetterling, Janess lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose super ze dotarlas do nas :) i juz nie znikaj znow :)

    Ewa89_89, Schmetterling, Rose87 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8517 7414

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 02:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkanie po 10 Latach z koleżanka z ławki szkolnej. Padam. Pierwsza pracująca nocka w życiu mojego starego, a ja na fazie do domu wracam :-) żona idealna!

    Schmetterling, Fantasmagoria, Krystyna123, werni lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 03:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa tyle się upisałam i wszystko szlak trafił.

    Ja zasnęłam o 19 i obudziłam się teraz..

    Co do psich zastrzyków, bo o innych nie mam pojęcia, ważne jest aby każda seria była z tej samej firmy.

    Rose,6 tygodni to podobno idealny czas na odstawienie od matki. Jeśli chcesz to mogę Ci na priv przesłać screena z książeczki jakie nasz Misiu szczepienia po kolei przechodził.

    Kryśka, ile Wasz teraz waży?

    Rose87, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry:-D
    Motyl ma rację, zazwyczaj pieski oddaje / sprzedaje się w około 6 tygodniu ich życia
    Jesteś Rose teraz mamusia dla malutkiej <3
    Zazdroszczę:-P

    Ccierpliwa , to zdjęcie <3 Mia jest przesłodka to już 3 miesiące <3

    Hipi ? Ty wiesz co ja znów chce od Ciebie :-D

    Jannes , Jak tam chipsowy detoks :-P

    Fanta na tym sie nie znam nie pomogę:-P
    Pilnuj się bo jak ktoś wpadnie na Ciebie w trakcie zastrzyku to różnie mogą pomyśleć ( nawet to sobie wyobrazilam hahaha)

    Schmetterling, Rose87, Fantasmagoria, hipisiątko, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Motylku ja mam książeczkę dla małej i tam jest wypisane jakie szczepienia ją czekają tylko byłam ciekawa czy jest możliwość skojarzonej zrobić tak by miała od razu kilka w jednym zastrzyku wiesz tak jak dzieci ;) ale chyba u psów inaczej to wygląda i będzie musiała mieć po kolei. No nic jak trzeba to trzeba.

    Ona ja się orientuję że w tym wieku pieski się oddaje ale Krysia pytała ile ma dlatego napisałam że jest malutka bo dopiero co ją dostałam. Szczerze to nigdy nie miałam szczeniaka więc dla mnie to nowość ale powoli się oswajamy z nową sytuacją :)

    Werni <3

    Krystyna123, werni, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Fanta nie musisz czekac, az ginal sie ociepli... na dobra sprawe nawet w lodowce nie musisz go trzymac bo do 28 dni mozesz go trzymac w temp 25°C ;)
    Mialam z gonalem do czynienia prawie 3 lata (od stycznia 2015 do listopada 2017) z przerwami, wiec znam go jak wlasna kieszen ;)

    U mnie w ulotce napisane, by przechowywać w lodówce w temp 2-8 st C i zasadniczo tak mam zamiar przechowywać z wyjątkiem podróży służbowej. Dobrze, że jest zimno na zewnątrz. Nie ma informacji czy trzeba wyjąć wcześniej, więc założę, że nie.

    Ona nikt mnie nie najdzie, firma nie oszczędza, aż tak żeby nas w jednym pokoju ulokować. Ale zdziwili się, że nadaję bagaż (zawsze latałam z małą walizką, więc się zdziwili, że teraz chcę mieć bagaż rejestrowany), więc powiedziałam co przewożę. Wiedzą, że na coś choruję, bo jakieś L4 przynosiłam, więc nie skojarzą po co to.

    Hipi, a dlaczego z clexane jest gorzej?

    U mnie spadło troszkę śniegu, dziś chcę udekorować dom na święta, więc dobrze się składa :) a u Was jaki plan?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 08:54

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Dzień dobry

    Motylku ja mam książeczkę dla małej i tam jest wypisane jakie szczepienia ją czekają tylko byłam ciekawa czy jest możliwość skojarzonej zrobić tak by miała od razu kilka w jednym zastrzyku wiesz tak jak dzieci ;) ale chyba u psów inaczej to wygląda i będzie musiała mieć po kolei. No nic jak trzeba to trzeba.

    Ona ja się orientuję że w tym wieku pieski się oddaje ale Krysia pytała ile ma dlatego napisałam że jest malutka bo dopiero co ją dostałam. Szczerze to nigdy nie miałam szczeniaka więc dla mnie to nowość ale powoli się oswajamy z nową sytuacją :)

    Werni <3

    Na bank nie! U nas Misiu miał też takie w jednym np. przeciwko chorobom zakaźnym. Przeciw wściekliźnie się osobno daje.

    I pamiętaj. U weta nie użalasz się nad psem, nie dziubdziasz do niego. Staraj się nie stresować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 09:19

    Rose87, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Schmetterling wrote:
    Na bank nie! U nas Misiu miał też takie w jednym np. przeciwko chorobom zakaźnym. Przeciw wściekliźnie się osobno daje.


    Ok dzięki w poniedziałek idziemy a powiedz mi ile może kosztować zaczipowanie?

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz z innej beczki. Laski idę dziś zrobić sobie pazury na święta a nie mam pojęcia jakie zrobić macie jakieś pomysły? Ogólnie to myślałam nad czarnymi i najwyżej kilka srebrnych gwiazdek albo postawić na klasykę i zrobić czerwone co radzicie?

    Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

‹‹ 514 515 516 517 518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ