X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do zielarek
Odpowiedz

Do zielarek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie ziolka popijacie i czy widzicie jakies konkretne ich dzialanie? Widzicie wplyw na wasza temperature, na sluz, plamienia etc?

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest sens zakładania kolejnego wątku skoro można zapytać na zielarskim??

    Edit. A dublowanie na podforach tego samego tematu to już mega zaśmiecanie. Sorry. Ale robi się niezły bałagan.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2014, 16:18

    vanessa, Myszka-Minnie, natt, Gunia lubią tę wiadomość

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O chociaz ktos dobrze napisal,ze na forum robi sie jeden wielki balagan,bo myslalam ze tylko Ja jedna to widzę . Dobrze napisalas Aga.

    vanessa lubi tę wiadomość

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Czy jest sens zakładania kolejnego wątku skoro można zapytać na zielarskim??

    Edit. A dublowanie na podforach tego samego tematu to już mega zaśmiecanie. Sorry. Ale robi się niezły bałagan.
    Myszka-Minnie wrote:
    O chociaz ktos dobrze napisal,ze na forum robi sie jeden wielki balagan,bo myslalam ze tylko Ja jedna to widzę . Dobrze napisalas Aga.


    A moze zauwazylyscie dziewczeta ze kiedy czlowiek pyta o cos w temacie (zwlaszcza dawno zalozonym) to bardzo ciezko zostac zauwazonym? Najczesciej sa to tzw kolka wzajemnej adoracji i ciezko sie przebic. Zreszta to chyba moderatorzy sa od tego zeby robic porzadek.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdybyś choć raz odwiedziła wątek zielar wiedziałabyś, że ŻADNE pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Nawet takie, które zadawane jest setny raz.
    Ale po co się trudzić? Lepiej pośmiecić.
    Zresztą jak widzę Twój sposób uzyskania odp nie przyniósł oczekiwanych rezultatów i lawiny rad, więc sama sobie odpowiedz czy był sens go zakładać i to dublować na podforach.

    Powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 10:11

    vanessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Gdybyś choć raz odwiedziła wątek zielar wiedziałabyś, że ŻADNE pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Nawet takie, które zadawane jest setny raz.
    Ale po co się trudzić? Lepiej pośmiecić.
    Zresztą jak widzę Twój sposób uzyskania odp nie przyniósł oczekiwanych rezultatów i lawiny rad, więc sama sobie odpowiedz czy był sens go zakładać i to dublować na podforach.

    Powodzenia
    Nie do końca się z tym zgodzę. Weszłam na temat zielarek kilka dni temu, zadałam pytanie i nie dostałam żadnej odpowiedzi do dzisiaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 11:19

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    A moze zauwazylyscie dziewczeta ze kiedy czlowiek pyta o cos w temacie (zwlaszcza dawno zalozonym) to bardzo ciezko zostac zauwazonym? Najczesciej sa to tzw kolka wzajemnej adoracji i ciezko sie przebic. Zreszta to chyba moderatorzy sa od tego zeby robic porzadek.

    Ja nigdy nie miałam problemu by uzyskac informacji. Czasem trzeba poczekac kilka dni na uzyskanie odpowiedzi. Widocznie jestes w gorącej wodzie kompana i Ci sie spieszy uzyskac wiadomosc na tip top. Nie kazdy codziennie wchodzi na forum by udzielac odpowiedzi, czy tez porad.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Nie do końca się z tym zgodzę. Weszłam na temat zielarek kilka dni temu, zadałam pytanie i nie dostałam żadnej odpowiedzi do dzisiaj.

    Z tego co widzę zadałaś pytanie konkretnej osobie, więc nie mogłam się odnieść do Twojego pytania osobiście. Na każde ogóle pytanie staram się codziennie odpowiadać do znudzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 18:50

  • jeju Autorytet
    Postów: 3624 8150

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam na zielary :-D <3

    aga.just lubi tę wiadomość

    21fdf3f6662aeb0b776eba2645690831.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny spokój !!!

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ