X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne DOBRY androlog- ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE
Odpowiedz

DOBRY androlog- ŚLĄSKIE, MAŁOPOLSKIE

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    przeszukiwałam wątki, ale albo nie zawierają interesujących mnie treści, albo są one nieaktualne...

    Z racji tego, że mój partner ma słaby ruch postępowy ( 15%) suplementuję go witaminami, ale podejrzewam u niego żylaki więc chciałabym go też umówić do androloga celem zdiagnozowania problemu. Szukałam w Internecie, ale opinie są podzielone, a jak już znajdę jakiegoś dobrego, to np w Tarnowskich Górach za usunięcie żylaków życzą sobie 4 klocki... Naprawdę tak kształtują się ceny?

    Może polecicie jakiegoś dobrego sprawdzonego specjalistę ze Śląskiego, nawet Małopolskie może być czy Opolskie, dojedziemy.

    Z góry dziękuję :]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikt nic? :((( naprawdę ?:(?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i właśnie kogoś takiego szukamy... ale świętokrzyskie to jednak troszkę za daleko dojeżdzać... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest podobno naciągacz jakich mało... zrobi operację owszem, ale za 4tys zł. ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takiego szukam... ale androloga chyba nie znajdę, więc muszę szukać urologa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, ale oni nie robią ewentualnych zabiegów na fundusz, tylko za kasiorę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pytałam... no nic, pójdę może najpierw z Piotrem do jakiegos zwyklego urologa, moze wdrożymy leczenie farmakologiczne, jak nie pomoże to pójdziemy sprawdzić, czy są żylaczki :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko dlatego mowie ze pojde do jakiegos zwyklego urologa w przychodni, nie myslac narazie o ew. operacjach :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ