X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dobry endokrynolog/ginekolog Warszawa
Odpowiedz

Dobry endokrynolog/ginekolog Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamyczek1826 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 24 marca 2022, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane,
    Proszę polećcie dobrego endokrynologa, który jest również ginekologiem- z Warszawy.
    W listopadzie robiłam badania Tsh i miałam 2,9. Moja ginekologa powiedziała że mieszczę się w normie jeżeli chodzi o starania o Bobaska.
    Powtórzyłam badania 3 tygodnie temu tsh 6,72 a wczorajsze wyniki to 5,9. Dodam że ft3 w normie a ft 4 w dolnej granicy normy.
    Z góry dziękuję za polecenia.

  • Wiktorkaaa Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam temat - może któraś z was ma do polecenia ginekologów - zarówno w Luxmedzie jak i prywatnie. :)

  • Mammisima88 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja baaardzo polecam Dr Piotra Steca, cudowny ginekolog z doświadczeniem i ogromną wiedzą, ale i opanowaniem, a endokrynolog Dr Izabella Palińska, konkretna babka, w ciąży ładnie wyprowadziła moje wyniki na prostą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2022, 09:12

  • Poziomka9204 Autorytet
    Postów: 3071 4268

    Wysłany: 20 sierpnia 2022, 00:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr. Romeyko-Wolniewicz, pracuje na Karowej i przyjmuje w gabinety Łucka. Ja polecam, lekarz z doświadczeniem, nie bagatelizuje wyników. Jest to ginekolog-endokrynolog.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2022, 00:52

    👫 31lat

    09.01.2023: Aleksander ❤️ 4100g i 61cm do kochania 💙🥰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ